Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez baj lenne ennyi évesen?

Ez baj lenne ennyi évesen?

Figyelt kérdés
12 leszek most egy hónap múlva és nagyon erős a szőrzetem a oés a hónaljamon és az lenne, hogy szerintetek gond lenne ha borotválkoznék ennyi évesen? Meg az lenne, hogy nagyon zsíros a hajam és az árt ha mindennap vagy minden másnap mosok hajat a hajhagymáimnak. Előre köszönöm mindenki válaszát! 12/L lány (anyukám engedné a borotválkozást szerinte vagy még e is, hogy avassam bele ebbe?).

2017. aug. 18. 19:49
 1/5 Marcipanne válasza:
100%

Szia

nyugodtan borotválkozz sok korodbelinél ez már normális hogy serdülsz és nő a szőrzet. Ha zavar meg kell szabadulni tőle ez nem kortól függ.

A mindennapi hajmosás TILOS!!!!! Nem, nem szabad teljesen tönkreteszed a hajad vele! Higyj nekem. Énis ebbe szenvedek. Nem tudsz utána leszokni róla

2017. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen nyugodtan borotvalkozz csak ovatosan.

A minden napi hajmosast hanyagold, eleg ket naponat. Ne szoktasd hozza a hajad a minden napi mosashoz mert tonkre teszed, en is minden nap mosom, pedig ha tehetnem nem mosnam. De masnapra mar olyan zsiros lesz hogy muszaj, es azert mert hozzaszoktattam a hajam.

2017. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen idősen kezdtem el borotválkozni. Nekem már muszáj volt az edzéseim miatt.

És jobban is érzed magad, ha nem szőrös a lábad, nem kell takargatnod. :)

Anyámnak én nem mondtam el.


A mindennapi hajmosásról pedig most tettek fel egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Van akinek bírja, de többségnek nem, valamint, ha most elkezdesz minden nap hajat mosni, akkor hamar fog zsírosodni. Nem érdemes.

2017. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugottan borotválkozz, én 13 éves vagyok, és én is leborotválom a szőrt.

A hajmosást nem ajánlom.

2017. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A borotvalkozas sem a legjobb megoldas, de a mindennapi hajmosas foleg! A hajaddal huzd ki legalabb 3 napig! A szortelenites pedig epilatorral vagy gyantaval sokkal egeszsegesebb, mint borotvaval. Ehhez be kell avatnod anyukadat, de meg fogja erteni, gondolom o is szortelenit. Mondd meg neki, hogy szeretned eltuntetni a szort, es o mit javasol.
2017. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!