Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képes lehetek leadni 68 nap...

Képes lehetek leadni 68 nap alatt 27 kilót? Ti milyen módszerrel tudtátok elérni a legdrasztikusabb, leggyorsabb fogyást?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez heti 3 kilo, 10 heten keresztul, egyreszt irrealis, masreszt egeszsegtelen. Ha sikerulne is (ami nem fog) a borod logni fog rajtad.
2015. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
106kilorol indultam marciusba es ma reggel voltam 84kg...es en szigoruan betartom a kaloriadeficitet es naponta edzek is, szoval nem hiszem hogy 68na alatt 27kg sikerulne ha csak nem vagy 200kg akkor talanl.
2015. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsírleszívás, hasgyalu, hasprés...
2015. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg irreális.. Én 27 kilót fogytam, de azt évek alatt (illetve tulajdonképpen háromszor álltam neki, mindháromszor 8-10 kilót fogytam). Igaz, hogy én nem voltam elég kitartó, sokszor feladtam, megszegtem a diétát, stb.


A legdrasztikusabb módszer a koplalás volt, amit természetesen nem is sikerült sokáig csinálnom, igazi eredményt nem értem el vele, mert néhány hét után falásrohammal végződött a dolog.


A legdrasztikusabb eredményt pedig azzal értem el, amikor 3 hónapra teljesen megváltoztattam az életem, akkor fogytam a legtöbbet a legkevesebb idő alatt (10 kg). 95 kg-ról indultam akkor, gyakorlatilag előtte semmit sem sportoltam, és hihetetlenül sok üdítőt, cukrot, édességet, egészségtelen ételt tömtem magamba. Akkor elkezdtem biciklizni (mert ez volt a legkönnyebb mozgásforma számomra), nulláról indulva fokozatosan emeltem az időt, bár így is csak fél órát mozogtam naponta. Az étrendem teljesen átalakítottam, leszoktam az üdítőkről (ez az egyetlen, amihez az elmúlt 5 évben nem nyúltam hozzá), fehér kenyérről, tésztákról, és lényegében minden egészségtelen dologról. Az adagjaimat a felére csökkentettem, 4 után pedig semmit sem ettem. Visszanézve még mindig hihetetlen, hogy mekkora akaraterő kellett ahhoz, hogy akkor végigcsináljam; utólag sajnálom is, hogy később nem volt akkora kitartásom, mint akkor.


Egyébként az utóbbi években megtanultam, hogy semmi sem megy egyik napról a másikra, mindenhez kell idő, és kell időt hagynunk a szervezetünknek is, hogy követni tudja a változásokat. Ha tanácsolhatok valamit, akkor a testmozgást semmiképpen se hagyd ki!

Én mindig is utáltam mozogni, mert egészen egyszerűen nem tudtam. Se lépést tartani a többiekkel, se végigcsinálni azt, amit kitűztem magam elé. Sajnos a bőröm megsínylette a dolgot, ezért néhány hónapja elterveztem, hogy újra nekiállok. Napi fél órával indítottam (keservesen sikerült megcsinálni), majd fokozatosan emeltem az időtartamot, ma pedig eljutottam arra a szintre, hogy megy akár másfél óra is.

Persze még így is messze vagyok a "fitt" kifejezéstől (és bőven van mit alakítanom a testemen), de hihetetlenül jó érzés, amikor egy 8 km-es séta után nem izomlázzal kelek fel.


Sok sikert és kitartást kívánok neked!

2015. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én sem vagyok hajszál vékony. Volt időszak, amikor nagyon rossz passzban voltam a régi munkahelyemen, a sok stressz miatt depresszióssá váltam (örülök, hogy már nem vagyok ott). A depressziótól és a stressztől nem tudtam sem aludni, sem enni, egyszer csak azt vettem észre, hogy már csak vizet iszom. Eleinte tetszett, hogy mentek le rólam látványosan a kilók, aztán folyton méregettem magam. Az ember erre gyorsan rá tud szokni. Később azt vettem észre, hogy elfogy az energiám, fáradt voltam, és 2,5 hónap alatt 32 kilótól váltam meg. Rendkívül drasztikusan, amivel egészen addig nem foglalkoztam, amíg észre nem vettem, hogy elfelejtettem egyszerű tárgyak nevét pl.: kanál, villa, tányér stb. Elég fura mi? Amikor a nagynéném (orvos) meglátott, azonnal leállíttatta velem az egészet, mivel annak ellenére, hogy a fogyás nagy volt, egy lépés választott el az anorexiás gondolkodástól, illetve agysorvadástól. Szerencse, hogy még időben álltam le ezzel. Most sem vagyok vékony, munkahelyet váltottam és sokkal jobban vagyok, rendes mederbe tereltem a fogyást. Elsősorban cseréld kisebbre a tányéradat és a fehérje forrás (élelmiszer) is nagyon fontos. Mellette nyugodtan lehet edzeni. Semmi estre se akarjál ilyen gyorsan lefogyni. Azt írod, hogy feltehetően 27 kilótól szeretnél megszabadulni, de azt elfelejted, hogy ez sem 68 nap alatt szedted magadra. Adj időt a testednek, a szervezetednek a fokozatos átállásra és hidd el sikerülni fog!!!!!!!!!!!
2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!