Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hölgyismerősöm nehéz...

Egy hölgyismerősöm nehéz döntés előtt áll. A férfi akit szeret és már több éve a társa. Célzásokat tesz a hajára. Azt szeretné ha levágatná a derékig érő dús barna haját. Hölgyek Ti levágatnátok?

Figyelt kérdés
A haját amire mindig is büszke volt. Bizalmasan elmesélte, hogy többször elbizonytalanodott, egyszer még egy ollóval be is zárkózott a fürdőszobába, hogy a kedvese kedvére tegyen - de nem tudta megtenni. Szerintetek mit tegyen, volt valakinek hasonló esete?

#derékigérő
2017. aug. 19. 23:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Több részletet nem ismerek, de ez a "kérés" engem is annyira meglepett, azért is osztottam meg.

Az értelmes hozzászólásokat köszönöm, mindenkinek.

2017. aug. 20. 18:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is senki kedvéért nem vágnám le hajam. Nehogy már a hajam formája döntse el hogy szeret vagy sem. De ha mégis ez a döntő tényező akkor meg mehet a fenébe, ennyit ér.
2017. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én se vágatnám le. mert miért is kéne neki megmondania, hogy milyen legyen a frizurám? ha még azt kérné, hogy mit tudom én, ne hordjak lófarkat (amúgy se hordok :P vagy valami hasonló. na de levágatni??? na ne.
2017. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vágatnám le ezért, vagy fogadjon el így, vagy mehet amerre lát.
2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 31. 22:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha a párom ilyen nyíltan vállalná hogy ő mit szeretne. Én engedném neki levàgni a hajam pedig hosszú! Ha géppel esik neki azt is elfogadnám ha neki is fontosak az én dolgaim.
2019. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a haj a női vonzerő szimbóluma, ha azt kéri, vágassa le, akkor féltékeny! nem véletlen, hogy a muzulmán világban kendővel takarják, csak a férj láthatja, nem túl rég itthon is férjes asszonynak kendőben kellett járnia, hiszen "bekötötték a fejét", a kendőviselést váltotta fel később az erős társadalmi elvárás, hogy férjes asszony rövid frizurát viseljen, azóta ezt a feminizmus szele remélhetőleg végképp elsöpörte
2022. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!