Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durván korpásodó, hosszú,...

Durván korpásodó, hosszú, vastag szálú, hatalmas hajzuhatagra ajánlanátok terméket?

Figyelt kérdés

Nem zsírosodik, inkább száraznak mondható. Viszont mivel rengeteg a hajam, elég nehéz mosni.

A Head & Shoulders és a Pantene nem igazán váltak be. Hajmosás után (nem szárítom, hagyom magától megszáradni) pár órával már találok benne korpát. :(



2017. aug. 22. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Neem és teafa olaj, fejbőrbe masszírozva.
2017. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktualis meg a kerdesed, es hogy megtalaltad e a megfelelo sampont, de nekem hasonlo a hajam, azzal a kulonbseggel, hogy a hossza szaraz, es a tove zsirosodik es hat korpasodik. Nekem is rengeteg ido volt mire megtalaltam, de azota sem hasznalok mast, csak a SYOSS Anti Dandruff barmelyik fajtajat. Probald ki, par nap alatt rebdbe fogja tenni a fejborod :)
2018. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!