Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvékonyodik, hullik a hajam,...

Elvékonyodik, hullik a hajam, már csak negyede a régi hajmennyiségemnek. Mit tehetnék? 17/L

Figyelt kérdés

Mindig nagyon sok és vastag szálú hajam volt. Aztán bekerültem gimnáziumba és abban az évben rengeteg stressz ért, plusz volt egy hosszabb betegségem is. Nem is vettem észre először hogy baj van, aztán 1 év után feltűnt hogy vékonyabb a copfom. Nagyon sok mindent próbáltam már, de semmi sem használ, már 3 éve küzdök ezzel a problémával.

Orvosnál is voltam, de senki nem mondott semmi konkrét dolgot. Mondták hogy valószínűleg a stressz miatt van az egész, de azt is hogy a betegségem miatt olyan másfél hónapig szedett gyógyszerektől, de ennek már majdnem két éve, szóval szerintem ez kizárva. Aztán most utoljára a vérvétel azt mutatta hogy alacsony a vas szintem. Erre elkezdtem szedni vaspótlót és most várok. Egyelőre még csak 1 hete szedem, tudom hogyha működik is az sem egy két hét alatt fog javulást hozni. Ti mit gondoltok mitől lehet? Mit tehetnék ellene? Volt már valaki hasonló helyzetben? Előre is nagyon szépen köszönöm. :)


2017. aug. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ettől visszaerősödött.

2017. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány vagy rossz hajápolás. Ne csak vasat szedj, hanem többféle vitamint, esetleg szépségvitamint. Meg használj a hajtípusodnak megfelelő olajokat, balzsamot stb.
2017. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!