Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam elég...

Nagyon hullik a hajam elég régóta, esetleg valamit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérvétel.
2017. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Tojás, sárgarépa evés.

Fejbőrmasszírozás(valami szesszel;pl. Varga csepp ;szárít)

Vagy próbáld ki a koffeines samponokat, de hagyd rajta legalább 3 percig.

2017. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetted, első lépésként menj el bőrgyógyászhoz, hogy jó irányba keresgélj.
2017. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alpecin koffein haj szesz.mullerben tudsz venni en is ezt hasznalom nagyon jo Es az illata is NagOn tetszik kb 2500 Ft volt 2 honapja hasznalom Es meg nem fogyott el
2017. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Bánfi sampon nekem picit segít rajta


Bőrgyógyásznál én ma voltam,oda szerintem óvatosan menj,nekem közölte hogy gyulladás van a szervezetemben egyből beutalt fogászatra,gégészetre és UROLÓGIÁRA,ráadásul 1 hónap múlva műtenek mivel kitalálta hogy akkor már ha ott vagyok leszedeti 3 anyajegyem is

Már 4 órája próbálom megértetni anyámmal hogy betegjogban benne van hogy visszautasíthatok kezelést és vizsgálatot saját felelősségre,műtétet kibírom mert bátor rocker vagyok,de én seggemben még a párom se matathat van méltóságom


Szóval készülj hasonló tortúrára

17/f

2017. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!