Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mesicicus kérdése:

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Legalább egy éve minden vágyam a vörös haj, anyukám meg is engedte volna de a fodrász és szerinte is jobb ha választok valami mást. A fodrász az ombre hajat ajánlotta, ami őszintén szép is lenne csak minden 2. ember olyat visel. Végül hagytam rábeszélni magam és gyűlölöm. Ilyen rosszul még életemben nem éreztem magam a külsőm miatt. Ahogy hazaértem a fodrásztól sírásban törtem ki.Le szeretném vágatni kb vállig érőre és befesteni vörösre. Mit tegyek?

2017. aug. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Most milyen hosszú?
2017. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leírtad mit szeretnél... attól, hogy a fodrász nem javasolta, még kérhetted volna azt.

ha nem vágatod le, is be tudja festeni vörösre a hajadat, lehet olyan árnyalatban tetszene az ombre :) amúgy előbb fest, utána vág belőle, akkor is eldöntheted.

2017. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Festesd be a szőke ombrét vörös obmréra.. szerintem menő a barna haj vörös omréval. Hajrá csajszi!
2017. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad megdumálni, én akárhányszor eljöttem fodrásztól akár egy sima hajvágás után utáltam ahogy kinéztem, és több fodrásznál is jártam.

Egyszerűen nem tartják be, amit megbeszélünk :S

Most már otthon vágtam le a hajam, sokkal jobban tetszett.

Egyszóval igen, nehéz meg csábító, de ha tudod mit akarsz akkor kérd azt :)

2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!