Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen intim részen gyantázás?

14 évesen intim részen gyantázás?

Figyelt kérdés
Nos 14 éves vagyok és már kb 4 éve szőrös vagyok odalent és eddig ollóval vágtam belőle, hogy ne legyen annyira dzsungel, meg amikor strandra vagy uszodaba mentem leborotváltam. Nagyon erős fekete szőröm van már a legelejetol kezdve a hajam is sotet szoval egyertelmu anyukámmal egyik nap szoba jott az intim gyanta es aztmondta ő bele egyezne hogy kozmetikusnál kigyantáztassam viszont nagyon félek hogy fájnj fog mert nagyon eros a szorom..a honaljamat mar szoktam gyantaztatni szerintetek ki lehet birni? Illetve hogy kell elkepzelni oda megyek a kozmetikushoz es leveszem bugyimat vagy hogyan mukodik? Egyebken felreertes ne essek nem azert akarok csupasz lenni mert nemi eletem lenne vagy ilyesmi hanem szerintem csunya a latvany es higenikusnak sem lehet mondani..szoval ertitek

2017. aug. 24. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem lennek ellene, de szerintem nem egy atlag 14 evesnek van kitalalva az a fajdalom. Meg az intim gyanta nem ugy mukodik, hogy odamesz es hopp lekapja, kesz is. Neked kell szethuznod a puncidat, pucsitani kell, stb plusz a kozmetikus is fogja, fesziti a bort, mondja h most pl fogd le a csiklodat vagy huzd szet a nagyajkakat stb. Nem valo egy 14 evesnek szerintem. Max ha van valami gyantazasban gyakorlott rokonod, pl novered vagy keresztanyukad es o megcsinalja neked.
2017. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem borotváld le. 14 évesen még nem kell annál több. meg utána se..persze ha neked jobb a gyanta akkor a te dolgod. de még hanyagold. szerintem még várj vele kicsit. én is csak borotválom, kényelmesebb, meg jó sima így is. 16l
2017. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nàlunk a kozmetikába úgy müködik hogy eldöntheted hogy bugyiba maradsz és akkor huzogatja a kozmetikus gyantàzás közben vagy pedig leveszi és úgy. Nálunk a vendegnek nem kell semmit huzogatnia magán! Kényelmesen hanyat fekszik. A kozmetkius pedig mindig mondja mit csinál.

Fájdalmasnak nagyon fájdalmas. Tapasztalat XD deee a végeredmény minden kinlódást meg ér! És idővel látvànyosan kezd majd ritkúlni

2017. aug. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, szóval nem tudom mennyire fáj a lányoknak, de én is rendszeresen járok intim gyantára is, és simán kibírható. Nekem megér ennyi fájdalmat, hogy utána 2-3 három hétig totál sima vagyok. :) Az első alkalom csak a fájdalmasabb, mert akkor kitépik a már megerősödött szőröket. Utána ha rendszeresen jársz, és nem hagyod megerősödni, akkor sokkal kevésbé fog fájni a friss vékony szálak kitépése. :)


Szóval nyugodtan kezdd el, mert a simaság kárpótolni fog. A bugyit nem muszáj levenni, de érdemes. Sokkal könnyebben tud a kozmetikus dolgozni, sokkal könnyebb a bőrt feszíteni, ha meztelenül vagy. Arról nem is beszélve hogy a bugyid nem lesz véletlenül gyantás.

Én fiúként mindig leveszem a gatyát, először volt csak rajtam, de a kozmetikus csajszi mondta, hogy ha engem nem feszélyez, nyugodtan levehetem, mindkettőnknek könnyebb lesz így. Na ezóta inkább leveszem. Nektek lányoknak meg szerintem még kézenfekvőbb levenni, lány a lány előtt miért szégyellősködjön. De persze ez a te döntésed, majd megbeszélitek a kozmetikussal. :)

2017. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!