Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg KELL az alapozó mellé...

Tényleg KELL az alapozó mellé meg pirosítani, bronzosítani?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt. Azt írták különben úgy néz ki az ember mintha sápadt lenne... és lehurrogást nem kérek hogy micsoda béna vagyok hogy ilyen minimális dologhoz nem értek...

14/L



2017. aug. 27. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül rossz kategória xd
2017. aug. 27. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy kell! Hülyeséget beszéltek.. Ha szeretnél raksz fel,ha nem akkor nem.

Persze ha 5 réteg alapozó van rajtad vastagon akkor tényleg sápadtnak nézhetsz ki,de ez elkerülhető ha szépen és egyenletesen teszed fel 1-2 rétegben. :)

2017. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
inkább az alapozótól függ. ha nem túl erős a fedése, akkor nincs rá szükség. viszont, ha alapból sápadt vagy és még alapozózol is akkor azért javasolt egy kis bronz vagy pír, hogy ne legyél nagyon hulla.
2017. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem kötelező, dehogy. :)

Pld. suliba is használok alapozót, mert csúnya a bőröm, és szeretném, ha az egész egyenletes lenne. Viszont korán reggel se kedvem, se időm bronzosítót, kontúrt meg minden szart magamra kenni.

2017. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaztad meg a kérdést, mintha törvény lenne. Legalább egy képet csatolhatsz, vagy rövid leírást magadról/sminkedről, hogy lássuk miről van szó.

Szerintem eleve vannak olyan típusú arcok, aminek nem áll jól, max. nagyon kis mértékben, vagy abban sem.

2017. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másrészről meg alkalom-függő, hogy ki mennyire sminkeli ki magát, pl. ha valamilyen eseményre (pl. esküvő), akkor még lehet mondani, hogy "kell", de a mindennapotban barátokkal való találkozáshoz, stb. rendszeresen túl sminkelni ilyen "KELL" alapon, szerintem nincs értelme, meg nem tesz jót a bőrnek sem. Legalábbis nem tudni mire vonatkozott a kérdés, ha pl. randi előtti készülődés, akkor érthető...
2017. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha sápadt vagy!
2017. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!