Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanas ellen mit lehet...

Pattanas ellen mit lehet tenni nagyon gyorsan hogy lemenjen?

Figyelt kérdés
Hazilag is erdekel, illetve kremek is johetnek ha valaki tud valami hasznos kremet, koszonom!
2017. aug. 29. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pár hete használom a dermofil pasztát, ez egy mentolos szinte mész állagú krém.Rossmannban kapható 1000 Ft körül. Én rákenem a pattanásra ha gyulladt, olyan amit nem lehet kinyomni akkor másnapra visszahúzódik, de legrosszabb esetben 2-3 használat után. De vigyázz mert kiszárítják a bőröd ha alapból száraz fajta, szóval csak mértékkel :)

Moss sokszor arcot tiszta vízzel, az sem jó ha túl sok terméket használsz.

Ha nagyon komoly akkor nézesd meg bőrorvossal, veszíteni nem veszítesz vele :)

2017. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha gyulladt akk akár betadin is...


vagy megpróbálhatsz olyan pattanás elleni tapaszt is amit pl rossmannban lehet kapni. Asszem úgy 4-700 ft / doboz. Nekem hasonló vált be eléggé még kb 6 éve

2017. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jég,teafaolaj
2017. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a természetes dolgok válnak be,azt is kipróbálhatod lehet jobb lesz. Pl ha már ki sebesedett mert nyomkodtad akkor ligetszepe olajjal vekonyan kend be a borod,ha egy pukli van ott akkor jegeld es vissza huzodik,vagy ha tenyleg nagyon sok pattanasod van akkor soszappan hibatlanul helyre hozza!!! Miota nem hasznalok az arcom kornyeken vegyi anyagokat sokkal kevesebb pattanasom van,tudom h nehez megallni mert nagyon csabitoak ezek a kozmetikai termekek de hidd el megeri
2017. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ritkán szoktak kijönni, de olyankor nagy és fáj.


Először letisztítom szalicilsavas alkohollal (patika), ezt csak a pattanáson használom, mert nagyon szárít. Aztán bekenem CV azulén pasztával (Müller).


Nekem ezek nagyon beváltak, másnapra már nem 3D-s a pukli.

2017. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teafaolaj
2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!