Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három napja festettem hajat,...

Három napja festettem hajat, de nem tetszik és ezt a sötét barnát átalakíttatom szőkére fodrásszal. Nem fog elhullni a hajam 1 hónapban 2 festéstől?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Sotetet nem lehet vilagositani festekkel. Ha mesz fodraszhoz,tole kerdezd majd o tudja a valaszt es biztos ugy oldja meg h ne essen semmi baja a hajadnak
2017. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elsőre bizrosan nem lesz teljesen szőke a festett barna. Az én fodrászom a feketés lilás vöröses hajamból egy alkalommal kétszer szívott és ilyen arany-eperszőke lett tőle, bár néha inkább középszőkének látszott. Szerintem mondd neki, hogy a lehető legkevesebb károsodást vállalod csak be és akkor nem fog túl erős vegyszert használni a hajadon, így nem fog kihullani a fele. Nekem szinte nem is hullott tőle és alig vágott belőle fél centit. Viszont a festett szőke haj átka utolért és azóta jópár centit veszítettem belőle, valamint száraz, mint a széna. Ha nem akarsz túl világosat, akkor nem lesz belőle baj.
2017. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!