Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek vs én, végleges...

Mitesszerek vs én, végleges leszámolás?

Figyelt kérdés

Helóka, na az van, hogy nagyon zsíros a T-zónám. Jártam már rendszeresen kozmetikushoz, nyomkodtam itthon magamnak is, kipróbáltam rengeteg tonikot, még sámánnénihez is elmentem kábé, de mindig visszatérnek ezek a kis szemetek. Kinyomom és azonnal visszatelik (de mitől????hmmmm)

Tudtok valamit javasolni ti esetleg? Borzalmas, a kínok kínja ez. :(


2017. aug. 29. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Ugyanez nálam is :(
2017. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az orrom volt borzasztoan miteszeres, hiaba csinaltam barmit, mindig visszatertek, foleg, hogy tagak a porusaim.

Mostanaban (lekopogom), tisztabb a borom, alig talalok egy-egy miteszert.

Talan azert, mert kezd elmulni a kamaszkor, nem tudom, de leirom en mit csinalok vele.

Arcradirt hasznalok heti ketszer, plusz szalicilsavas arctonik reggel, este, neha arcpakolas, es neha szodavizet ontok egy talba es haromszor harminc masodpercre beleteszem az arcom.

Sokaig tartott, de nekem tenyleg szebb a borom. Nem biztos, hogy neked ez hasznalni fog, de azert remelem segit valamit. Es kitartas, tudom milyen rossz. Szerintem valassz jo fele arcapolo szereket, es azokat hasznald folyamatosan, ne mindig masikat.

2017. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huuuuah, utolsó, leírod, milyen szalicilsavas tonikod van?

Az a baj, amúgy, hogy én nagyon szeretem a natúrkozmetikumokat, és alverdében nézegettem, de nem találtam még szalicilsavas semmit. Van ilyen kis ecsetelőm, ami tartalmaz, de lehet, hogy azt a tonikot nem is merném használni, mert attól a kenceficétől is nagyon hamar kiszárad a bőröm:(((

2017. aug. 30. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

[link]

Ezt hasznalom a hozza tartozo arctisztitoval.

2017. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnálatos egy kicsit, mert ilyenem már volt és nagyon nem tett jót:--(
2017. szept. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!