Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alvás előtt tényleg le kell...

Alvás előtt tényleg le kell mosni a dezodort? És ha alvás előtt zuhanyzom, akkor ne is fújjam be magam zuhanyzás után, csak reggel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 20:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne fújd magad. Púder jobb illatű és alváskor elég az izzadá ellen.
2017. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát alvás előtt fürdesz, evidens, hogy a hónalj sem marad ki.


Azt, hogy mikor használsz deot, az már egyéni preferencia. Én egyszer olvastam, hogy zuhanyzás után hatásosabb, reggel nem is kell újra kenni, és nekem tovább tart. De kinek mi. Ezt tényleg neked kell próbálgatni.

2017. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Eleve minden este fürdünk. Legalábbis a normálisak. Utána hagyni kell a bört szellözni és nem megint aluminiummal telenyomni. Reggel ráérsz ujra deozni.
2017. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Este izzadásgátlót kell kenni, pl rexona maximum protection krém
2017. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
A maximum protectiont is elég reggel. Haggyad a böröd levegötni éjszakár. Ne kenj rá,semmit.
2017. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én megszoktam, hogy zuhanyzás után rögtön használok dezodort. Akkor úgy kéne, hogy reggel fújjam be magam, még ha éjjel fürdök is?
2017. szept. 3. 01:14
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt meg pont azt írják, hogy éjjel kell:

[link]

2017. szept. 3. 01:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztatója is azt írja ;)
2017. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell éjjel, én reggel kenem be és tökéletesen müködik.
2017. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után pár óra alatt felszaporodnak a baktériumok. Ha este izzadsz egy kicsit (szex,rémálom) reggel hiába fújod be magad,attól a hónaljszag megmarad
2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!