Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termeszetes vitamint...

Milyen termeszetes vitamint szedjek h megdusuljon a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon elvekonyodott, megritkult, vszinu orokseg... de hallottam h valakinek vmi vitamintol 3xosara dusult, talan vmi terhesvitamintol.

2017. szept. 4. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a terhesvitamintól lett dúsabb a haja, hanem a terhesség közben megváltozó hormonoktól. De egyébként kismillió szépségvitamin van már. A Magic Hair-t sokan dícsérik, de annyi pénzért inkább legyen rövid hajam. :D Én most Helia-D szépségvitamint használok, mellé még szedek Béres cseppet, ami segíti a felszívódást, meg C-vitamint. Mivel most lett vágva belőle, így a növekedésről nem tudok neked véleményt mondani, de az összhatása sokkal szebb a hajamnak (szerintem). Meg ha nem nagyon zsírosodik a hajad, akkor egy tápláló, nagyon hidratáló sampont is szerezz be. Plusz egészséges táplálkozás.
2017. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sörélesztő tabletta, olcsó és sokmindenkinek beválik. :)


24N

2017. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tüdőgyulladás miatt év elején elveszítettem a hajam negyedét. Nem hittem, hogy ilyen lehet. Sajnos nagyon durva volt, teljesen megkopaszodtam. A fodrász azt mondta, próbáljam meg a DM sajátmárkás hajvitaminját (60db-os). Napi egyet kell, én napi kettőt szedtem 2 hónapig és visszanőtt, sőt dúsabb is lett.


Lehet nekem jó volt, lehet neked nem lesz az, de egy próbát megér a dolog mindenképp (főleg mert 1000ft körül van az ára!).

2017. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Dm saját márkását ajánlom. (Das Gesunde Plus haar vital komplex)
2017. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!