Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen egész nap szép és...

Hogy legyen egész nap szép és dús a hajam?

Figyelt kérdés

Amikor megszárítom, akkor szép, egyenes, mégis dús és van tartása! De pár óra múlva lelapul, tincsesedik, csak úgy lóg.😕

Pedig elvileg jól csinálom a dolgokat..

Syoss sampont, balzsamot (csak a végeken) használok, hajpakolást is csak a végére teszek, mert amúgy is hamar zsírosodik.

Valami tipp, hogy suliban is szép legyen egész nap?



2017. szept. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is.

Hajmosás napján még szép, aztán már másnap is lelapul, persze akkor még egyáltalán nem zsíros, aztán még egy napra rá már teljesen összeáll tincsekbe, pedig akkor is még csak a legteteje zsíros egy kicsit

Harmadik naposan meg már a fülem is kilóg, annyira lelapul, össze "ragad?" tincsekbe, de akkor már ténylegesen zsíros is.

Balzsamot én is csak végére teszek, meg próbálom nem túlzottan gyakran mosni. De elég nehéz :(

Remélem van rá valami megoldás, mert ez nálam nem volt mindig ilyen.

2017. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell balzsam, az nekem is összeragasztja a hajam. Hajmosás után egy kis argána olajat kenek rá, az bőven elég. A jobb tartásért lehet hajhabot használni. Amúgy mindenkinek lelapul a haja másnapra-harmadnapra, ez természetes.
2017. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha jól kimosod a balzsamot, sampont, akkor nem tudom miért csinálja.

esetleg szárazsampon?

2017. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!