Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndör vagy az egyenes haj...

A göndör vagy az egyenes haj a divat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Sziija!:)

10évig volt divat a teljesen egyenesre vasalt haj,most azonban jön vissza a hullám.Szal a göndör és az egyenes között:))

Pici Cutte

2008. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát, a göndör haj nagyon gyönyörű, ha valakinek természetes és jól áll, nem érdemes vasalni! Meg elég ritka is.
2008. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig az egyenes, az olyan végő mint akinek összevissza törik.
2008. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a divatos, ami jól áll. Hiába divat a göndör haj, ha mondjuk valakinek "oroszlán" kinézete lesz tőle. Ugyanígy a vasalt haj se áll mindenkinek jól. Meg kell találni az arcodhoz illő fazont, az lesz a nyerő.
2008. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!De am. ha göndörítem a hajam, hajsütővel, az gáz?
2008. okt. 20. 18:30
 6/11 anonim válasza:
100%

Hát hamar elroncsolódhat tőle, gondolj az ápolására is. A hajnak nem esik jól látszólag sem, ha valami rá van erőltetve. Olyan frizurád legyen, amitől él a hajad, és akkor lesz a legszebb! Ki kell hoznod a hajadból a legtöbbet, legszebbet, ami csak tőle kitelik és akkor nem lesz mű sem. Nekem hullámos a hajam, nemrég mindig simára szárítottam, meg vasaltam, és eléggé elvékonyodott, kiszáradt, töredezett lett. É akkor mondtam, na jó, legyen az, amit te akarsz! Megvettem a neki legjobb sampont, hajápolókat, pakolásokat, Revalidot, mmmindent, és vizesen behaboztam, és úgy szárítottam, hogy be tudjon göndörödni, nem húztam ki kézzel, és rájöttem, hogy így a legjobb... Előtte mindig a gyönyörűen sima hajú "jól fésültnek" ható lányokat irigyeltem, mint amilyen Te is vagy:) de elfogadtam azt, amim van, és már így jobban tetszik.

Hát nem muris? Te hullámos hajat szeretnél, én meg simát szerettem volna. :)) Gondolj bele.......

2008. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenki azt szeretne,ami neki nincs,szerintem,ha bejött neked a begöndörített,és látod,hogy a hajadnak ez nem "káros",akkor csináld,amúgy meg nekem teljesen szög egyenes hajam van,és göndört szeretnék:),szóval,csináld ami neked tetszik.Divat,meg tényleg az,szerintem,ami neked jól áll...
2008. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igazából mind a kettő divat..de végülis hajdivatok ilyenekben nem nagyon vannak,hogy göndör vagy egyenes.inkább a fazonukban van.// én sokáig egyenesítettem,de nem nagyon ajánlom, ugyanis nagyon szétroncsolja a ahajat, utána meg porolhatod a ruhád a sok hajtól ami letörött a vasalás után.Ha a hullámosat választod,akor nem kell gahgöndörítőt használnod feltétlenül.Este befonos a hajad kissebb fonatokba , olyan 4-5 fonatot csinálj,majd reggel kibontod és nagyon szép lesz.Ha azt akarod h ne lássák,hogy fonva volt,akkor a tetejét ahoil nem fogta meg a fonás,azta a részt tekerd rá egy stillfésű fogójára és hajvasalóval csipkedd össze.olyan lesz mintha hajgöndörítővel csinálnád.
2008. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egyenes a divat de valaki nem a divatot követi hanem ami neki jol áll.nekem mndig az egyenes haj szebb volt mint a göndör. és most is jobban tetszik
2008. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyat viselj ami jól áll ne azt ami épp a csordának tetszik...
2009. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!