Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti a téli időszakban...

Lányok! Ti a téli időszakban szőrtelenitettek?

Figyelt kérdés

Ara lennék kiváncsi, hog, ti télen is szőrtelenititek magatokat?

Ha igen, milyen gyakorisággal?

Kort irjatok! 😚



2017. szept. 6. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
igen, szortelenitek telen is, a karomat/labamat hetente eleg, a honaljamat is hetente, de neha gyakrabban is pl ha olyan felsot veszek fel, illetve "ott lent" pedig mikor talalkozok a baratommal.
2017. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én igen amikor már szükséges.Persze nem olyan gyakran mint nyáron. 18
2017. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
64%
Nem tudom hány éves vagy, de Télen is van testnevelés óra, ahol nyilván nem szép ha szőrös a lábad, vagy ha edzésre jársz ott sem. de egyébként nyilván nem kell olyan rendszeresen ha nem veszel fel mást csak nadrágot. Viszont akinek van barátja télen is rendszeresen szőrtelenít érthető okokból:D
2017. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld 👍. Várom a további válaszokat.
2017. szept. 6. 19:12
 5/19 A kérdező kommentje:
#3, tizenéves vagyok, iskolába járok, de ott nem kell rövidnadrágba tornázni. Edzésre nem járok.
2017. szept. 6. 19:14
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

En allandoan, szeretem ha mindig mindenhol sima a böröm. Mondjuk együtt elek 2 eve a baratommal, igy ez alap dolog.

21/L

2017. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A lábamat néha hajlamos vagyok elhanyagolni, de a többi részt (hónalj, intim) ugyanúgy leszedem, mint nyáron.
2017. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban, de igen. Nem mások miatt, engem nem érdekelne, hogy másoknak tetszik e, szimplán engem zavar, ha már szőrösödöm. :D
2017. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én igen. amikor nem volt barátom, akkor is szőrtelenítettem. úgy jobb érzés lenni szerintem.
2017. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy mint nyári időszakban. Nem szeretem a szőr látványát sehol magamon.
2017. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!