Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hete még semmi baja sem...

Egy hete még semmi baja sem volt az arcomnak, most teli van mindenféle pattanásokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha voltak egy két ilyen nagyobb pattanásaim, viszont a héten kezdődött hogy a bőröm teljesen megvadult. Egyfolytában zsírosodik, homlokomon apróbb pöttyök elvéte nagyobb dombok. Arcomon is ugyanez. Mit tegyek? Nem vagyok már serdülőkorban szóval ez nem leet az oka.

2017. márc. 18. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Helytelen étkezés, stressz, nem megfelelő kozmetikum használata, felborult hormonháztartás - nagyjából ezek okozhatják.


Nekem a fekete szappan hozta szépen helyre a bőröm, azóta se használok mást.

2017. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hétfőtől szerdáig minden este alkoholfogyasztás az helytelennek számít vajon ? :D Nem kis mennyiségben.
2017. márc. 18. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek az alkhol eleg sok pattanást elő szokott hozni, lehet neked is ez a bajod. Méregteleníts például csalánteával.
2017. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Höhö, az helytelen biza, viszont NAON menő.


Méregtelenítés egyik módja, hogy sokat iszol. Vizet. Gondolj bele, piával pont az ellenkezőjét csinálod, dehidratálod magad. Felgyűlik a sok dzsuva és a fejeden jön ki.

2017. márc. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes megfogalmazás, de nyilván értem a lényegét... :D
2017. márc. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!