Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány év alatt lesz ilyen...

Hány év alatt lesz ilyen hosszú a haj? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Nekem most kb. vállig ér. :(


2010. máj. 26. 17:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év bizony kell neki. Ne tedd ki semmi károsnak a hajad, használj ricinusolajat és szépen megfog nőni :)
2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

nem kell,h. paróka legyen istenem

de csőlátásúak az emberek (N) -.-

van, akinek sosem lesz ekkora és főleg ilyen egészséges és dús

de nem is a legszebb ez a haj. olyan régi hatást keltő XD barna göndör :S elég érdekes

például az én hajam sosem lenne ekkora már.kiskoromban lehetett volna és volt is, de levágattam, azóta festem, vasalom, és hát :)

2010. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Öcsém, naná hogy igazi a haja! Ruslana Korshunovának hívták a lányt. Nem régen halt meg. :(

Ha most vállig ér a hajad, akkor pár év kell, mire ilyen lesz (ha lesz). Nekem ilyen, csak hullámosabb. Egész életemben hosszú hajam volt (csípőig érő, vagy hosszabb), de nem foglalkoztam vele, úgyhogy nem is nőtt tovább egy idő után. Aztán kitaláltam, hogy nekem combközépig érő kell, és nekiálltam rendbe hozni folyamatos vágással, ápolással. Mostanra teljesen rendbe jött és nőtt is, a combom felső részéig.

Egy vállig érő haj (a homlok hajvonalától mérve) van kb. 55 centi. Gondolom a csaj nem lehetett vmi alacsony ha modell volt. Én alacsony vagyok, 162 centi és nekem az a haj, ami az övével kb. azonos hosszúságú mérve 115 centi körül van. Az 60 centi eltérés, ami havi 1 cm növekedéssel számolva pont 5 év. De ha nem vágatod, akkor sosem fog a töredezés miatt megnőni. Ha 2 havonta 1 cm-t vágatsz, akkor az évente -6 cm, tehát évi 6 centi a növekedés vágást leszámítva. Úgy viszont 10 év. Persze lehet, hogy neked 1,5-2 cm-t nő a hajad átlagban. Akkor hamarabb megnő. Viszont ha ilyen hosszú hajat akarsz, akkor úgy kell bánnod vele, mint egy antik csipketerítővel, mert nagyon könnyen sérül. A genetikát már nem is említem, van akinek nem nő meg pl. derékig érőnél hosszabbra akármit csinál is vele.

2010. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Van ahol 174 máshol 179 centinek olvastam a magasságát.
2010. máj. 27. 19:59
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom, de nagyon gusztustalan, elmehetne egy Tarzan-filmbe dzsungelharcosnak, nagyon igénytelen szerintem az ilyen haj. A másik ami eszembe jut róla, hogy rabnő valami régi várbörtönben. Nme túl trendi, szerintem ne akarj ilyet. Egy ovis kislánynak gyönyörű lenne, de egy nőnek már kevésbé...
2010. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gyönyörő..

Attól még hogy ezek a trendik:

[link]

[link]

Nem feltétlenül szépek is..

2010. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó válaszolónak. Attól, hogy nem divatmajom, sz*rrá tépetett meg agyonfestett vasalt szutyok attól még szép. Sokkal szebb, mint a kommersz divatfrizurák, mert ez legalább egyedi.

http://www.youtube.com/watch?v=7UoepYQ_Ad0&feature=related

2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyönyörű! Mégpedig azért, mert nem minden 2. lány szaladgál ilyen hajjal. És szerintem akinek ilyen haja van, azt sokkal jobban meg is jegyzi az ember...
2010. máj. 31. 17:25
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták az évfolyamtársaim, hogy arra fognak emlékezni, hogy "az egész csaj egy haj". XD
2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!