Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért maradt csík derekamon?

Miért maradt csík derekamon?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először szoliban, 6 percig, 3 perc után átfordultam a hasamra..

este felé észrevettem hogy kicsit leégett a derekam..és volt mindakettő oldalon egy fehér csík.. de mostmár nem nagyon látni.. meg a fenekemen is volt xD

Nektek is előfordult már ilyen??

Vagy ez eltűnik? mostmár nem nagyon látni.. csak ha nagyon nagyon közelről nézem..

L/16


2010. máj. 26. 17:57
 1/2 anonim válasza:

Szia L/16 Kérdező!


Legelső ok talán az lehet, amiért csíkosan fogott meg a szoli, hogy talán csőcsere volt pár napja vagy tegnap záráskor esetleg reggel nyitáskor!

Nem az összes csövet cserélik le általában, hanem minden x.-et (minden 2. vagy 3,4, ...), és azért fogott meg ott jobban.


A második ok talán az is közrejátszhatott, hogy hozzá kell szoktatni a bőröd.

Pár alkalom után már azt veszed észre, hogy több percre kell menned, mert akkor leszel egyenletesen barna krémmel vagy nélküle!

Nekem például általában a hasam fogja meg pirosra és az arcom. Kezem lábam alig. (Álló szoli és 8-10perc 3-4naponta) F/20

2010. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál..

Remélem egyenletesen fogok barnulni..

Viszont több percig nem szeretnék.. hetente kétszer megyek 6 percre..

2010. máj. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!