Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 32 éves...

Hogyan fogyjak le? 32 éves vagyok, terhesség után maradt rajtam 8 kiló. (159 cm és 58 kiló vagyok) Főleg a derekamon, úszógumi, a hasomon párnácskák, meg a combomon és a csípőmön is. Szóval fogyás és alakformálás kéne!

Figyelt kérdés
15 hós kisfiammal nagyon sokat vagyok egyedül, tehát társaságban esélyem sincs sportolni. Itthon kazettára lehetetlen a kis gézengúz miatt tornázni. Sajnos imádom a kenyérfélét, de múltkor csináltam teljes kiőrlésű kenyeret, hát.. nem jönnek be ezek a bió dolgok. Bármire vevő vagyok, csak hogy végre visszanyerjem az eredeti alakomat. Ötleteket szeretnék tőletek, mit tegyek. A bunkó megjegyzésektől azért kíméljetek meg. Senkinek sem egyszerű lefogyni és sem időben sem anyagilag nem vagyok elengedve...
2009. nov. 27. 18:19
 1/5 anonim válasza:
Szia! En is hasonlo cipoben jarok. 16 honapos a babam es meg van rajtam 10 kilo. (175cm/75kg)En 13at szeretnek leadni mert majusban lesz az eskuvom. Elkezdtem a 90naposat es probalok tornazni amikor a fiam alszik delben. Es ha a parom nem dolgozik akkor megyek futni is. Ja es probalok jo sok vizet inni.
2009. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elozo vagyok. A 90 naposban nem kell ilyen bio kajakat enned. Lehet hogy fogjak majd fikazni az utannam kovetkezok de igenis ezzel lehet fogyni es ha meg egy picit mozogsz is akkor jol fogsz kinezni. En tegnap is tornaztam amikor a fiam aludt de hamarabb felebredt es igy magam melle ultettem es figyelte ahogy tornazok,tok jokat nevetett rajtam meg a Rubint Rekan.
2009. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Te fogytál már, vagy még most kezdted? Légyszi írd meg hol találok 90 naposhoz recepteket, ötleteket és hogyan csinálod?
2009. nov. 29. 18:28
 4/5 anonim válasza:

[link]

De megtalalhatod ha a google-be beirod hogy 90 napos.

En fogytam mar ugy veszem eszre de meg most nem akarom megmerni magam. Szerintem a torna es a futas a legfontosabb!!!!!!

2009. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! A fogyókúra mellett van egy tapasz is, ami fokozza a hatást. Sőt! Drasztikus fogyi sem kell mellé. Izmot nem visz, csak a zsirt és a narancsbőrt. Bővebb infó a www.nexeurope.com/buresz1
2009. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!