Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám ledolgozni a...

Mivel tudnám ledolgozni a hasamon és a derekamon fent maradt zsírpárnát? Szülés után vagyok, de a hasamon ott maradt a zsírpárnás bőr, és a derekamon az úszó gumi.

Figyelt kérdés
Újra szép lapos hasat, és feszes bőrt akarok, de nem tudom hogy hogyan.
2011. febr. 17. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos.....:


futás, futás, futás, ugrálókötél, ugrálókötél, ugrálókötél.

minden nap 100 felülés.


Én is el voltam hízva, most meg nem ismerek lassan magamra. Hasam már lassan olyan, mint egy fal.

2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg most már nem arra gyúrok, hogy lapos legyen a hasam, hanem hogy kockás. (előző voltam)


25L

2011. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szülés után kocka has?? Akkor te egy isten nő vagy! Remélem nekem is beválik, megfogadom a tanácsodat!
2011. febr. 17. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

étkezés és mozgás


akár a gyereket is bevonhatod.

én úgy szoktam, hogy letöltöttem 20 perces Rubint Rékát , meg capoiera aerobikot, ezeket szeretem.

de bármi, amihez van kedved.


szval délelőtt, a gyerekkel együtt tornázzatok 20 percer, élvezni fogja hogy a zenére ugra-bugrál, te addig tornázol,

és mivel gyerek mellett én sem tudok elmenni futni, z ugrálókötelet tudom ajánlani, plussz a felülés helyett hasprés , 1-2-3 fenntart, leenged .

ezenkívül. ha otthon is behúzott hassal járkálsz az is jótékony hatású.


literes vizes palackkal dőlj az egyik majd a másik oldaladra mondjuk 3x10-et, érezni fogod, hogy a csípőd húzódik

lassan csináld, mert úgy többet ér, mintha kapkodnál.


sok sikert

én combommal nem bírok megbírkózni

2011. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Bár én még nem szültem,de nekem is van néha úszógumim,ha jön a tavasz,gyorsan megszabadulok tőle.Fogok mindkét kezembe egy-egy kis súlyzót(ásványvizes üveg is megteszi vagy bármi)kis terpeszállás,és jobbra dőlök,balra dőlök.Nekem 2 hét alatt leviszi,napi 15-20 perc,bár gondolom neked szülés után több kell ennél.Ha gondolod próbáld ki.Gyorsan megy vele az idő,főleg ha közben filmet nézel,sorozatot.Nem megerőltető :) Sok sikert!

Ja és a futás a legjobb ahogy az előző írta.

2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!