Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. köldökig érő hajam van,...

Kb. köldökig érő hajam van, vágassam le mellig érőre?

Figyelt kérdés
Azért szeretném levágni , mert gondoltam kipróbálom (úgy is visszanő) . Szerintetek jó lesz ?

2017. szept. 14. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Te döntsd el, ha neked tetszik a mellig érő haj akkor vágd le..de szerintem megbánnád de viszont ha hamar nő a hajad akkor az jó... de a legtöbb lánynak hosszú haj kell szóval más örülne ha olyan hosszú haja lenne.
2017. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tud kinézni egy mellig érő haj, mint egy annál hosszabb:) De nem a hosszaság számít, hanem hogy mennyire ápolt.
2017. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te tudod, de akkor mar add el a hajadat! Menj el olyan szalonba, ahol rogton meg is veszik a hajat,es szakszeruen vagjak le.
2017. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellig nekem jobban bejön
2017. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló hosszúságú volt a hajam, majd visszavágtam nagyon rövidre, meg is bántam. Most hogy visszanőtt, megfogadtam, hogy soha nem vágok belőle 10 centinél többet. Szerintem aludj rá párat és csak akkor vágasd le, ha teljesen biztos vagy benne, nehogy megbánd. :D
2017. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne vágasd le. Pasi lévén nekem is a hosszú hajú lányok jönnek be. A köldökig érő haj szerintem nagyon jól néz ki, az még nem extrém hosszú. Jól gondold meg.
2017. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!