Szőkítés házilag?

Figyelt kérdés

Igen tudom, menjek fodrászhoz. De én ezzel felhagynék. Legutóbb a nagyon világos réz szinű hajam próbálták szőkíteni legerősebb szőkítővel, 22 ezret otthagytam, és azóta is csibesárga fejem van.


Meg lehet vannak jó fodrászok, de nem akarok megint ennyit fizetni és sosem sikerül összeegyesztetni egy fodrásszal sem, mert mind (aki a közelemben van) kb 3 hónapra előre ad csak időpontot.


Szóval az ilyen enyhén narancsos, sárgás, középszőke fejemből szeretnék egy kicsit szebb szőkét.


Nem akarom agyonszőkíteni, csak enyhén picit visszavenni ebből a sárga színből, hogy "fehérebb" szőke legyek.


Arra is gondoltam, hogy csak melír csíkokban szőkítem, és már úgyis kevesebb lesz a sárga árnyalat.


Hamvasítót használok, de az nem vette ki teljesen a sárgaságot.


Szóval mit kell beszereznem és hol tudom? Rossman van csak a városomban, ott találok kellékeket? Köszi



2017. szept. 15. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárga az már jó jel! Egy enyhe koktélt lehet csinálni, szökítő por, 6 os oxi, sampon, jo melegen tartva 20-25 percig, mosás... Aztán törülköző száraz hajra a következő: 10.1 festék, hamvas festék 3% alatti!!! oxival keverve! Fodrász kellékesnel vásárolj. Ezt felviszed a törülközőszaraz hajra, 10-15 percig hagyod... Aztán hamvasító sampon és balzsam! Echos Line! Durván jó!
2017. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drogériaban nem kapsz semmit! Csak fodrász kellékes és általában segítenek is! vagy online!
2017. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, kár, hogy drogériában nem lehet kapni. Akkor online rendelés lesz. Köszi a válaszokat
2017. szept. 15. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Bérmelyik kinaiban vagy 100-as boltban van szökitöpor és hidrogénperoxid. Keversz belöle egy tejfölszerü masszát. Én 9%-os hidrogénperoxiddal szoktam szökitei. Rákened a hajadra, beburkolod alufoliával, kb 10-15 perc mulva ránézel, h mennyire szivta meg. Ha honak tünik, lemosod és fested szökére.
2017. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!