Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan állítsam helyre a...

Hogyan állítsam helyre a hajam egészségét?

Figyelt kérdés

2 hete több hajam jön ki fésülködésnél és hajmosásnál, mint általában, és eléggé megilyedtem.

Ezekre az okokra gondoltam: Táborban voltam, ott kétszer is leégett az arcom, lehet hogy a fejbőröm is?!;többet dohányoztam akkor, mint amúgy szoktam (2 hét alatt 4 doboz); lehet hogy kevesebb egészséges ételt fogyasztok, bár drasztikusan nem kevesebbet; új élethelyzetben vagyok, most költöztem Pestre és kezdtem az egyetemet.



2017. szept. 15. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog állhat a hajhullás mögött. Szerintem a sok dohányzás nincs rá jó hatással. Próbálj egészségesen és változatosan enni. Nagyon fontos hogy sok vizet igyál, ezek mind nagyon jó hatással vannak a hajra. Kipróbálhatsz otthoni hajpakolásokat is akár vagy esetleg ricinis olajat...de szerintem ezek semmit sem érnek ha továbbra is sokat dohányzol és rosszul táplálkozol. E mellett persze a sok stressztől is hullhat a haj...az hogy leégett az arcod vagy a fejbőröd szerintem nem jelent semmit. Ha továbbra sem változik a hajad állapota akkor esetleg menj el fodrászhoz és kérd ki a véleményét:)
2017. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár napja mondta a fodrászom, hogy mostanában mindenki hajhullásra panaszkodik, hogy ősszel az ilyen elég gyakori. Amit az első írt, azok szerintem is szuperek. Nem kezdtél el más sampont, vagy hajápolót használni (ami a fejbőrödre is kerül)? Attól is hullhat. Bár szerintem is a stressz lehet.
2017. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi új terméket. Lehet, hogy az étkezésem felelős sok mindenért, mert sajnos simán eltelik úgy akár 5-6 nap is hogy nem eszem zöldséget. A stresszről meg annyit, hogy úgy éreztem jól kezelem az új életet, de végülis a pozitív steressz is stressz, a pozitív izgalom is izgalom.
2017. szept. 15. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A dohányhás egyáltalán nem befolyásolja a hajhullást. Jesszus, ekkora baromságot!

2 dolog miat hullhat a hajad: megváltozott környezet, mint ahogy irtad is, h most költöztél pestre, nekem azota zsirosodik és viszket a fejböröm, miota pesten élek. Másik a horminjaid. Lehet, h most olyan helyzetben van a szervezeted, ami miatt vmi hormont tul vagy alultermel.

2017. szept. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!