Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás után ritka haj?

Hajvágás után ritka haj?

Figyelt kérdés

Haj hullás miatt gondoltam hogy levágom a kb 4-5cm-es hajam 0 lással. De most azt veszem észre hogy nagyon ritkának hat. Főleg a fejtetőn, és van sok azért elég vastag hajszál a fejtetőmön , és mintha nem egyenes lenne hanem görbülne. Vagy különbözően nőne a hajam pl baba haj és a vastag amit írtam ezért ilyen? Volt hogy le is borotválta hogy kipróbáljam milyen, ez okozhatott valamit?

Az előző haj hosszúságomnál csak akkor letehet látni hogy ritkás ha mondjuk vizes volt a hajam. De majd elmegyek bőrgyógyászhoz hogy biztosra menjek, de az tényleg nem értem, hogy max 1cm haj a fejtetőn a vége be görbül, vagy hogy is magyarázzam el, közelről nagyon fura ez.

És hiába mosok hajat, lámpára/fényre nagyon "csillog" a fejbőröm, és nem hiszem hogy zsíros lenne mert közvetlen hajmosás után is ilyen, és a 1cm haj +a csillogás nagyon hülyén néz ki.



2017. szept. 16. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
19/F
2017. szept. 16. 16:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, kopaszodsz, de ne legyen igazam :) Van az indexen egy fórum azon tájékozódhatsz, a címe: "Mit tudtok a HairGainről" Javaslom olvass kicsit vissza mielőtt kérdezel a többiektől.
2017. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradj a nullás gépnél
2017. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!