Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudom, hogy újranő-e a...

Honnan tudom, hogy újranő-e a hajam, ami kihullik? Ennyitől kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Kb négy hete egyre jobban hullik a hajam.

Közben elkezdtem használni rá a Balea szőkítő sprayt, sampont és balzsamot, de a hajhullás már előtte elkezdődött, viszont fokozódott. Ma pl 40-50 szál hajam kihullott hajmosásnál, meg napközben is vagy 20-30...

Ha ezektől a termékektől volt, mennyi idő, mire elmúlik, ha abbahagyom a használatukat?

Ha ez csak az évszakváltás miatt van, mennyi ideig normális?

Nagyon félek, egyszer már volt, hogy azért hullott a hajam, mert vitaminhiányos voltam, és meglátszott, borzalmasan néztem ki az amúgy is vékonyszálú, kevés hajammal...



2017. szept. 17. 18:54
 1/3 anonim válasza:

Először is hosszú vagy rövid a hajad??

Szerintem használj más terméket és vegyél be napi egy B6 vitamint

2017. szept. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vállig érő hajam van, de szeretném legalább derékig megnöveszteni

Vitamint szedek, és a vitaminhiány tünetei közül csak a hajhullást észleltem, nem hiszem, hogy az lenne...

2017. szept. 18. 16:05
 3/3 anonim válasza:
Menj el vérvételre: )
2017. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!