Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neked mi vált be pattanások...

Neked mi vált be pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök vele. Bőrgyógyász nem segített. A fekete szappantól a teafaolaig, a DM-es szarokig mindent kipróbáltam se semmi. Neked mi segített?

19/F


2017. szept. 18. 16:01
 1/7 anonim válasza:

Elsősorban kerestem egy jó kozmetikust ,aki kinyomkodott ,majd adott krèmet , hogy reggelente kenjem be .

A másik pedig az Uriage márka pattanásra jó krème ,ami bár iszonyat drága de pár nap alatt leviszi .

Illetve ajánlotta a nőgyógyász a fogamzásgátlót a hormonális problémákra ,ami szinte tökéletessè tette az arcom.

2017. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az férfiaknak gondolom nem megoldás.Mennyibe került az a kenőcs?
2017. szept. 18. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:

ha minőségi, azaz 100 %-os ausztrál teafaolajat veszel, az segít.

menj be egy herbáriába, vagy vmi normális helyre, ne ilyen dm-es sz@rt vegyél, és kérj normális teafaolajat. nekem semmi, de szó szerint semmi nem segített, csak ez.

2017. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akneroxid gél (a kéket használom, a piros brutál erős). A legjobb a "szakmában". Nem is drága, vény nélkül kapható patikákban. Meg oda kell figyelni nagyon az étkezésre. Általában a sok zsír meg cukor okozza a legtöbb pattanást, meg a kevés folyadék.
2017. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bocsi az első vagyok , nem nèztem , hogy fèrfi vagy :D

Akkor így már más .

Ilcsi termék volt , csipkebogyós krèm.

2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A drágább Uriage krèm 5000 Ft

A másik 1200 pici tègelyben

2017. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Nekem a teafaolaj és az hogy elköltöztem otthonról. Viccen kívül. Otthon csak zsíros, olajos kaja volt, plusz állandó stressz, feszültség. Költözés után csökkent a stressz és elkezdtem zsír nélkül főzni. Pár hónap alatt minden pattanás és mitesszer eltűnt az arcomról. Szóval ezek is számítanak.
2017. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!