Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan erjem el hogy dussabb...

Hogyan erjem el hogy dussabb es vastagabb ajkaim legyenek?

Figyelt kérdés
A szajfenyeken es a muteten kivul orulnek valami hazi praktikanak vagy esetleg valami tippnek hogy mit rakjak az ajkamra hogy dusabb legyen.Esetleg valami pakolas vagy valami anyagot(ugyertem zoldseg,noveny)Nagyon fontos lenne.Koszi
2010. máj. 27. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tegyél rá pirospaprikát attól nagy dús lesz XD
2010. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

fogadd el ahogy van es kesz.

(vagy uss ra kalapaccsal ketszer.attol biztos dusabb lesz)

bocsi nem tuttam kihagyni:D

nincs hari?

2010. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csípesd meg egy darázzsal.

Most őszintén, miért olyan fontos ez a kérdés? Fogadd már el olyannak amilyen, ha valakinek tetszel, így tetszel.

2010. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem a beszolasaitokra vagyok kivancsi hanem komoly valaszokra. ha nem tudtok semmit akkor ne valaszoljarok.Nem segghulyekre vagyok kivancsi
2010. máj. 27. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
jaja egyetértek az előttem lévőkkel...plusz még annyit (tom h nem akarsz szájfényt de el mondom a véleménymet...meg tapasztalataim...)szal sötétebb rúzzsal ki lehet az egekik is húzni a aszádat.ha nem szereted a rúzst vegyél a szádnak megfelelő árnyalatot majd szájfényt nekii!am nekem az essence ajakdúsítója van és bejön fél centit dúzsit rajta!de ne vidd túlzásba mer akk úgy fogsz kinézni mint egy szopós k...a!hajrááá:)
2010. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

finoman dörzsöld be nedves törölközővel, attól az elhalt hámsejtek lejönnek, és a vérkeringése is jobb lesz, láthatóan sokkal pirosabbá válik. utána ha rúzsozod magad, kenj előtte a szádra is folyékony alapozót, a rúzs jobban fennmarad, és használj kontúrceruzát, amit oszlass el fülpálcikával, majd rúzs. én olyan praktikát nem tudok amitől nagyobb lesz csak amitől nagyobbnak látszik:)

2010. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezzel szuletni kell kislany :)
2010. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a 13:54 es 13:56-os valaszoloknak koszonom a valaszokat mert vegre ertelmes valaszokat is kaptam ami tenleg hasznos.koszonom nektek. ilyesmi valaszokra gondoltam es orulok hogy ti az ertelmes emberek kategoriajaba tartoztok
2010. máj. 27. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, ha rá kensz vékonyan korrektort vagy alapozót és utána a szájfényt akkor úgy teltebbnek, nagyobbnak tűnik.

Am van olyan ajakbalzsam ami megduzzasztja a szádat :) [link]

2010. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!