Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús, sötét szemöldökű lányok,...

Dús, sötét szemöldökű lányok, milyen gyakran szeditek?

Figyelt kérdés

Nekem világos hajhoz meglehetősen sötét, és alapból igencsak dús a szemöldököm.

Ilyenre van kiszedve már évek óta:

[link]


Ha nem szedném, úgy festene, akárcsak Brooke Shields-é fiatalon (azok kedvéért, akik nem tudják felidézni hirtelen: [link] )


Viszont mivel szőke a hajam, nagyon fehér a bőröm, ha nem szedem naponta, azonnal megjelennek a pici új szálak. Ha viszont túl gyakran szedem, mindig úgy érzem, túl mesterkélt, sokáig emiatt sajnos túl is szedtem.


Tehát az ideális az lenne, ha természetesen nézne ki, de nem igénytelennek, és nem kéne vele sokat vacakolni.


Nektek milyen megoldás vált be?


2017. szept. 20. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta ki kell szednem 1-2 szálat,különben elburjánzana.Gyorsan nő és sok van.
2017. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 naponta szedem
2017. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nagyon ritkán szedem, csak azokat a szálakat, amik durván kilógnak, nekem nem tetszik az élesen formára, mesterkélten kiszedett szemöldök.
2017. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!