Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Milyen alapozót...

Csajok! Milyen alapozót ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nyáron elég barna az arcom és olyan kéne, aminek tényleg szép barna színe van, olyan csokibarnás. Tudom, ez egyénfüggő, de mégis melyiket mondanátok, h barna, nem sárga, vagy más egyéb szinű, aminek köze nincs a csokibarnához. Dmben néztem párat multkor, de mikor kipróbáltam, a legtöbb inkább sárga árnyalatot kölcsönzött az arcomnak :S
2010. máj. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Guerlain Terracotta 14.400 .-


;)

2010. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
maybeline new affinitone/ 30 sand beige-t használok, ez majdnem a legsötétebb, nekem bevált, télen nyáron nagyjábol igazodik az arcomhoz, szeretem, én is barnább bőrű vagyok, és "csak" 2000körül van
2010. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sminkmesterként az alábbi márkákat tudnám javasolni,mert ezeknek vannak a legszebb sötét tónusú alapozói:


Estée Lauder


Lancome


M.A.C


Chanel


Clinique


Guerlain


Dior


ArtDeco


Elég drágák,de megérik az áruket,mert mindegyik sokáig elég,és a legtöbben már fényvédő is van.


Én ezek közül kiemelném a M.A.C-et,és az Estée Laudert.Ezekkel dolgozom a legtöbbet.

2010. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is M.A.C.-et használok
2010. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a maybelline-esek jók (pure, affinitone, de az avonban is van azért néhány, ami jó
2010. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!