Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ebben az igazság?

Mi lehet ebben az igazság?

Figyelt kérdés

Világ életemben tört a hajam, főleg amióta festem is, mindig más színre, vasalom is göndörítem is...szóval nem szeretnék a saját hajam lenni. Elmentem fodrászhoz, két nap után már megint letört.


Egyik osztálytársam elment ugyan ahhoz a fodrászhoz, ahova én járok, és mondta, hogy neki is törik a haja, de csak azóta amióta ennél a fodrásznál volt. Lehetséges, hogy rossz szögben vágta neki? Vagy mitől van ez?


2010. máj. 27. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban vitaminhiánytól törik a hajad. Aztán a sok festéstől, szárítástól, vasalás, stb. Két dolgot tehetsz ez ellen vagy vitamint szedsz vagy ápolod rendszeresen a hajadat. Szerintem nem a fodrász a hibás.
2010. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fodrásznak max az ollója hibás. Életlen olló roncsolja a hajat!
2010. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!