Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hővédő tényleg beleég a...

A hővédő tényleg beleég a hajba és nem tesz jót neki? Azt olvastam valahol, hogy nem ér semmit. Szóval mi az igazság? Ti használtok és segít?

Figyelt kérdés
Várok minden tapasztalatot!
2010. júl. 23. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én használok, de nem veszek észre semmit...ugyanúgy elkezd törni. Amúgy én nem égetem bele a hajamba... ráfújom a hővédőt vagy belekenem (attól függ, milyen fajta hővédőt használok) és megvárom míg megszárad.
2010. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az igazság az hogy sok véleményt olvastam hajápolásról és megvan az igazság: a hajadnak semmi sem jo. ha használsz hővédőt rossz, emrt beleég. ha nem használsz, elég a hajad. ha használsz balzsamot rossz, mert minek szennyezni hülyeségekkel. ha nem használsz rossz mert nem ápolod. ha összefogva alszol rossz mert kihullik, de ha szétengedve azért sem jo mert törik....sorolhatnám.

van benne valami hogy beleég, hosszútávon rossz neki, igen. de azis ha elég a hajad, ugyhogy neked kell eldöntened melyiekt szeretnéd :)

2010. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatból tanácsolni szeretnék valamit:

Én nem használok hővédőt hajvalasaláshoz, viszont hetente maximum csak egyszer vasalom a hajamat... kibírom vasalás nélkül, persze az enyém is szebb, ha szép sima és egyenes. Csak ennyi. :) Két éve vasalom a hajam max. heti 1x, és azóta sincs semmi baja a hajamnak, és nem használok hővédőt.

2010. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ha heti 2szer vasalok 150 fokon (vagy néha az egyik hullámosítás lesz, az 170 fokon)? Egyszer húzom végig a vasalót egy tincsen. :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2010. júl. 23. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:

O dejó neked, hogy egy húzás elég egy tincsen o_O

Én nem használtam amúgy, 1 évig vasaltam, és nem töredezett jobban, mint amúgy.. Heti 2x vasaltam kb.

2010. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az én hajam derékig ér, egyszer be volt dauerolva (én hülye!! :D) és még nem nőtt le teljesen, a vége hullámos.

Miután megmostam törölközőbe csavarom és addig hagyom úgy, amíg majdnem teljesen száraz nem lesz, sőt...már alig érződik a tövén, hogy nedves.

Akkor előre dobom a hajamat, fésülöm és szárítom, de csak max. 2 percig, alig megyek kétszer végig rajta és az egész sima.

Ekkor kivasalom azért, hogy ne legyen olyan "duppos" :)) az egész.

Így jó?? :)

2010. júl. 23. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én mint fodrász úgy csinálok hajegyenesítést,h a hövédöt nem közvetlenül vasalás elött rakom fel,mert az tényleg csak beleég!szárítás elött érdemes felrakni!szárítással is rásegíthetsz,h közben egy nagy,(a legnagyobb körkefével a te esetedben)körkefévelkihúzod a hajad!így mégtartósabb lesz a simaság és így vasalnod se kell annyit!
2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok!még annyit,h érdemes használni hövédöt,mert tényleg védi a hajad hisz közvetlenül nem érintkezik a hajaddal a vasaló,mert az anyag védi,párataszító van benne így nem hullámosodik olyan könnyen vissza,meg összeségében tartósabb töle a simaság
2010. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!


És szerinted milyen hővédőt használjak?

:)

2010. júl. 24. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:

én a Vavoom(matrix)termékcsalád hövédöjét ajánlanám,ez gél állagu,nagyon jó vagy a lizapnak van egy pumpás hövédöje még!ezek professzionális termékek,kedvezö áron

remélem segítettem

2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!