Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru előnyei, hátrányai?

Frufru előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
Milyen arcformához illik? Okozott valakinek pattanásokat, miteszereket? Vékonyszálú hajon mennyire kezelhető? Mert ugye a vékonyszálú hajat könnyű elfeküdni stb és párás időben is vannak vele problémák.Személyes tapasztalatokat várok. Köszönöm!

2017. szept. 27. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam "ovális" fejűeknek előnyösebb, mint egy kis kerek kalácsképű lánykának. Osztálytársam azt mondta, neki az zsírosodik hamarabb, így kényteleb 2 naponta mosni a haját. De ezek csak személyes tapasztalatok, igaz nem tőlem.
2017. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mirtiádész ***** válasza:

Én most tartok a lenövesztésénél...

Tény, hogy nem vagyok egy pattanásos arcú lány, de azért amióta nincs frufrum azóta kevesebb.

Nekem is jobban zsírosodott a hajam, mert ugye azt piszkáltam állandóan.:)

Nekem vastagszálú hajam van, de akkor is el tudtam feküdni, és én azt mondom egy frufruval tudni kell bánni...

Tehát azt be kell szárítani, hogy úgy álljon ahogy szeretnéd, és óvatosan kell feküdni, mert elfekszed....😂😂😂

Én sokszor úgy csináltam, hogy ha elfeküdtem akkor csak a frufrumat bevizeztem, aztán beszárítottam.

2017. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%

Előny: takar.

Hátrányaiból jóval több van, állandóan figyelnem kellett, hogy ne jöjjön szét, mindig visszafésülni, alapból hetente mosok hajat de csak a frufrut megmostam heti 2x mert zsírosodott, állandóan vágni kell, szóval sokkal egyszerűbb nélküle.

2017. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh, hát ez elszomorító:( Pedig szerettem volna. És mennyi idő még hátra lehet fésülni vagy bármit lehet vele csinálni, ha lenövesztem? És köszi a válaszokat!
2017. szept. 28. 18:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek milyen frufrutok volt? Vastag vagy vékony pár szálas ?
2017. szept. 28. 18:35
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem dús volt, amíg suliba jártam addig ilyen:

[link]


Utána még egy évig ilyen:

[link]


de aztán már nagyon nehéz volt karban tartani, így lenövesztettem. Nekem gyorsan nő a hajam, így 2-3 hónap múlva már hátrafésülhettem.

2017. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hááát, még gondolkodom ezen, nem igazán szeretek túl sokáig bíbelődni a hajammal. Napi 1x reggel persze beállítom de utána esélytelen, hogy mindig azt lessem épp hogy néz ki.
2017. szept. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!