Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tudnék "kreolosabb"...

Mitől tudnék "kreolosabb" bőrű lenni?

Figyelt kérdés

Eléggé világos a bőröm és mivel tini krormban pattanásos voltam így hajlandó vagyok még mindig egy kicsit aknésodni, és a bőrom színe sem egyenletes.

Régebben jártam szoliba és az arcbőröm színének egyenletlenségét az szépen elfedte, de az volt a baj, hogy 1-2 nap alatt kikopott az a pár árnyalat barnaság is, ráadásul nem szeretnék gyakran szoliba járni (már nagyon régen nem voltam és nem is tervezem, mert az egyik rokonunk kb 10 évig rendszeresen járt és 30 évesen úgy néz ki mint egy 50-es asszony, legalább is az arcbőre alapján).

Különböző barnítókat is kipróbáltam sok árkategóriában de csak kidobott pénz volt mert sárga lett tőle az arcom :( ráadásul foltosan is jött le.

Van valamiféle megoldás (ha lehet egészséges) arra, hogy a szebb arcbőrért valami kreolos hatást elérhessek?

ez önbizalmi kérdés is egyben, mivel szégyellem, hogy ilyen az arcbőröm.



2017. szept. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre születni kell tezsvírem.
2017. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sárgarépa és sütőtök a bennük lévő karotin tartalom miatt bebarnítja a bőrödet, de jó sokat kell belőlük enni minden nap.


Egyébként is szebb lesz tőle a bőröd a sok vitamin és ásványi anyag tartalomtól.


Van egy ismerősöm aki répát rágcsál mindennap és olyan a bőre mintha szolizna.


Egyébként a sárgarépa azon kevés zöldségek egyike amiből főzés hatására a szervezet még több béta-karotint tud felvenni szóval főzve is nagyon jó.

2017. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, ne akarj ilyen lenni. Én is ilyen vagyok. Amíg vissza tudom vezetni a családfámat, mindenki magyar, én mégis tiszta barna bőrű vagyok. Mindenki annak gondol... Nagyon gáz. Ráadásul ruháknál is tök válogatós vagyok emiatt, nem áll jól a legtöbb.
2017. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó sztem nem te fogod megmondani ki milyen akarjon lenni xd

amúgy használj bronzosítót :)

2018. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!