Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegánsan őszülni. Hülyeség?

Elegánsan őszülni. Hülyeség?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed, ha valaki nem festi a haját, ha elkezd őszülni?


Pl.:


[link]


[link]


[link]



2017. szept. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Van, akinek illik, de ott is csak egy bizonyos kor (55-60 év) felett.

Viszont van, aki már 25-30 évesen elkezd őszülni, nekik muszáj festeni.

Inkább a férfiak közt vannak olyanok, akiknek kifejezetten jól áll.

2017. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:

Szerintem ez egyéniségtől függ. Ismerek én is velem egykorú nőt, aki teljesen ősz (őt például festett hajjal ismertem meg, de egyszer megunta, és azóta nem festi), nem mellesleg a húga is ősz, de jól áll nekik.

Olyat is ismerek, aki szintén velem egykorú, de esélyt sem adott az ősz tincseknek, már azelőtt festeni kezdte a haját, hogy látható lett volna egy ősz hajszál is.

A képek közül nekem az elsőn lévő nő kicsit furcsának tűnik az ősz hajjal, hozzá lehet, hogy jobban illene a barna, vagy ilyesmi, a másik két képen harmonikusnak tűnnek (bár ezt csak a külsőségek alapján mondom, szerintem ebben a kérdésben is sokat számít az egyéniség és a személyiség, amikhez nagyban hozzátartozik a habitus és a jellem, és ez egy képről nem derül ki - szóval ez csak egy benyomás).

2017. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki 30-50 kozott oszul, annak “illene”, vagyis inkabb hlyen nez ki ha szep barna hajad van es kilog sok osz tincs.
2017. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hülyeség, én nagyon szépnek találom, ha egy nőnek idős korában hosszú, ősz haja van. az őszülést természetesnek tartom, ha látnék egy olyan nőt, akiket linkeltél, biztos nem az lenne a gondolatom, hogy "jaj de ciki, nem festi a haját!", ellenkezőleg, azt gondolnám, hogy méltósággal viseli és elfogadta, nem akarja az idő kerekét megállítani és visszaforgatni. bár tőlem mindenki azt csinál a hajával, ami neki tetszik és amilyen hajjal jól érzi magát.

24/N

2017. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezzel nehezen tudok megbarátkozni. Azt látom hogy sokan szőkére váltanak őszlő hajnál könnyebb újrafesteni szőkével és nagyon csinos.
2017. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok mindentől függ, stílustól, habitustól, de főleg a kortól. A linkelt képeken a nők olyan 50 körülieknek látszanak, hozzájuk még passzolhat is.

Én 33 vagyok, és most jutottam oda, hogy muszáj befestenem, eddig tépkedtem az ősz szálakat, de már nem tudom ennyivel megoldani a dolgot mert sok van és nagyon látszik. Egyébként meg kifejezetten babaarcom van, sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nekem az őszülő haj egyszerűen bizarr külsőt kölcsönöz jelenleg.

2017. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!