Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy ettől hullik...

Lehetséges hogy ettől hullik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve még póthajam volt, és egyszer egy idióta hozzá nem értő fodrász leszedéskor rettenetesen megkínzott, szörnyen meghúzogta az egész fejbőröm mire leszedte a tincseket. (Majdnem sírtam a fájdalomtól..) Ezek után nem sokkal végleg lemondtam a póthajról és elkezdtem növesztgetni a sajátomat. Elég szép, egészséges lett a hajam, nagyon meg voltam vele elégedve, de kb 2 éve elkezdett hullani, és mostanra már alig van.. Voltam sok féle vizsgálaton, de nem találták meg az okát és egyre kétségbeesettebb vagyok, már mindenfélére gondolok. Így jutott eszembe, hogy nem lehetséges-e hogy anno úgy megkínozták a fejbőröm, hogy emiatt károsodtak a hajhagymáim és most emiatt hullik ennyire a hajam?

Kérlek valaki segítsen nekem vagy adjon tanácsot :(

23/L


2017. szept. 28. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszögezem hogy laikus vagyok de ha leszedés után rendben volt a hajad és később kezdett hullani más lehet a baj. Laboreredmények rendben? Hormonszintvizsgálat? Esetleg összefügghet hogy valami újat szedsz gyógyszer ilyesmi?
2017. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj vasat.
2017. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy megfázott a fejbőröd, vagy számodra nem jó samponnal mosod a hajad?
2017. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!