Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet még lehet venni? Das...

Ilyet még lehet venni? Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex Dm-ben vagy más hol?

Figyelt kérdés
Vagy ha már nem ,tudtok mást mondani ami ugyan ilyen hatásos. Eesetleg más néven van már forgalmazva?

2017. szept. 30. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg dm-ben kell lennie. Ha nincs az azért lehet mert elkapkodjak. Alternatívának egyébként a kovaföldes tabletta is jó (dmes, rossmannos egyaránt).
2017. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a dobozát változtatták vagy elkapkodják..
2017. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem. És gondolom dm-ben(stb) nincs rendelés. Csak személyesen lehet meg venni, ugye?


Akkor ezt Kovaföldel lehet egyszerre használni? és abból melyik a legjobb?

2017. okt. 1. 00:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor majd bemennék a dm-be, mert van 1 a közelben , és vennék még + kovaföldes kapszulákat is a Das mellé.

Csak nem akarok ott keresgélni órákat, tudnátok mondani jó márkát arra is?

2017. okt. 1. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez állandó termék, csak a dm-ben tudod megvásárolni.
2017. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1 hónapja vettem. Amúgy nem tudom másnak milyen, de nekem csodaszer. Tüdőgyula miatt kihullott a fele hajam (nem túlzok), és nem csak, hogy visszanőtt, de mostanra (fél év/2 kúra) 3cm-es babahajam is nőtt.:D
2017. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én talán pont most szedem 1 hónapja. De nagy változást nem látok. De azért szedem tovább és még vennék. Talán azt veszem észre hogy a körmömnél a bőr már szépen rátapad a körömre, és nem jön "fel".


Amúgy hogyan kell használni kúra szerüen? Mert ha lassan kifogyok veszek, de gondolom kell szünetet hagyni. Az mennyi idő?

2017. nov. 8. 16:28
 8/9 anonim válasza:

Én 2 hónapig szedtem, 1 hónapig szüneteltettem. De nekem nagyon sok hajat kellett visszanövesztenem.


Bőr és köröm problémákon nekem sem javított, de mondom, a hajam pöpecül rendbetette.

2017. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké köszi.


A haj amúgy gyorsabban nő? Az átlag 1cm/hó-nál

2017. nov. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!