Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő míg egy vállig érő...

Mennyi idő míg egy vállig érő hajból természetes raszta lesz?

Figyelt kérdés

A horgolást elszeretném kerülni mert eléggé gyilkolja a hajat, amitől meg is kopaszodhat az ember

Viszont az sem jó hogy nem mosok 5 hónapig 1 évig hajat, azt nem is tudom hogy lehetne megoldani

[link]


2017. okt. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosni lehet, csak fésülni nem. Viszont ha magától rasztásodik be, akkor nem tincsenként fog. Akinek meg szögegyenes, annak lehet hogy sose fog.
2017. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is: a képen lévő haj horgolva van, ilyen nem lesz soha magától.

Én azt csináltam hogy ilyen tupírozós módszerrel megcsináltam néhány tincset, aztán hagytam hogy tegye a dolgát. Fontos hogy amellett hogy nem fésülködsz, ne használj balzsamot hajmosáskor. Ha már elkezdtek formálódni akkor lehet dörzsölgetni őket hogy formája legyen, meg ami fontos hogy rendszeresen választgasd szét a tincseket különben mind összeáll és nagyon csúnya lesz. Ahhoz hogy kezdjenek összefilcesedni/ keményedni ahhoz szerintem kell min.1 év. Türelem! Ja és ha vállig ér a hajad az eléggé össze fog menni, bár ez függ a hajad típusától. Hajrá! Ha van még kérdésed írj!

2017. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!