Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajam milyenre vágassam...

Hosszú hajam milyenre vágassam le?

Figyelt kérdés

Derékig ér a hajam és egy szintbe van a frufrummal.valami újjat szeretnék. Nem akarom levágatni rövidre mert volt már picit hosszabb mint fülig érő,volt kleopátra,vállig érő,tépett.. Volt már oldal frufrum,egyenes frufrum.. na ezekből a rövid hajat nem szerettem nem tetszett, másoknak igy is úgy is jó volt :D a frufru jól állt de zavart sokszor,gyorsan nőtt vagy a széllel harcoltam mindig mikor kileptem az ajton.. nem akarom befesteni a hajam, mert vörös és amíg nem őszülök addig felesleges.. ha az szamit infokent akkor vastag szálú hajam van és nem kevés,hullámos és egyenes közötti állapot :)

Köszönöm elore is a valaszokat: 23L



2017. okt. 5. 06:08
 1/1 anonim ***** válasza:
charlis?
2017. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!