Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan aludjak, hogy szép...

Hogyan aludjak, hogy szép maradjon a hajam?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam a hajamat mosni, hogy mivel délutánra járok dolgozni, délelőtt megmosom, és akkor aznap, másnap és harmadnap még jó, a negyedik nap délelőtt mosom meg. Első munkanapomon, amikor frissen kisimítom még szép, viszont másnap reggelre a rövid szálak állnak össze-vissza, az egész hullámosodik, göndörödik, harmadnap pedig csak összefogva jó.

Egy időben sikerült úgy aludnom, hogy valamiért nem hullámosodott be másnapra, de fogalmam sincs, hogy csináltam. Ha összefogom, hogy még véletlen se érje nedvesség, izzadtság este, akkor a gumi helye töri meg. Ma van hajmosós nap (már muszáj), de holnapra vállalhatóan kellene kinéznem :D Valami alvós trükk, hogy szép maradjon? (Holnap már vasalgathatom órákig, akkor is visszahullámosodik, ha úgy aludtam el)


2017. okt. 12. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Fogadd el magad hullámos hajjal. Ez a hajvasalás kezd nagyon unalmassá válni...
2017. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne kinlódj vele. Akármit csinálhatsz akkor is behullámosodik a hajad mert ilyen.
2017. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat nem lehet tenni ellene, én inkább összefonom estére a hajam, hogy legalább egységesen legyen hullámos, ne olyan össze-vissza, ahogy a természet megadta.
2017. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez van

de én minden nap kivasalom

2017. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!