Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj és intim terület...

Hónalj és intim terület szőrtelenítése?

Figyelt kérdés

Ha borotvával csinálom, kb 1 nap után kezdhetem elölről. Ráadásul borostás marad, sosem szedi simára, pedig jó minőségű borotvát használok, borotvahabbal (Ha esetleg tud valaki ilyen problémás esetre jól bevált borotvát, megköszönöm). Arról nem is beszélve, hogy a hónomalja barnás színű lett tőle.


A gyantát szeretem a legjobban, nem is fáj annyira, de abban meg béna vagyok, csak a lábamon és a kezemen sikerül. A másik meg, hogy meg kell várni amíg elég hosszú a szőr.


Az epillator pedig nagyon fáj. Lábon még elviselem, de máshol egyelőre nem megy sajnos. Meg sokat olvastam arról, hogy az epillatortól mindig benő a szőr.


Krémet is próbáltam, néha használom, de egyáltalán nem tartós.


Ti mit használtok? Mit csinálok rosszul a borotvával? Vagy a gyantával? Van valami tippetek?

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!


2017. okt. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Epilátor, csak az első alkalom fáj rohadtul, utána már nem.
2017. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
(Csak halkan és diszkréten kérdezem: semmi esély arra, hogy meghagyd természetesen az intim szőrzeted? Tudom, semmi közöm hozzá, stb.)
2017. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cukorpaszta. Magamtól rájöttem hogy kényelmes használni, könnyű volt megtanulni. Olcsó, sokáig elég, nem irritál.
2017. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hónaljon utálom, én eddig borotvával szoktam.


De amúgy van végleges szőrtelenítés: lézeres kezelés.

2017. okt. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!