Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikák eltüntetése?

Szem alatti karikák eltüntetése?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, eddig nem igazán érdekelt, de mostanában elkezdett zavarni a szemeim alatti sötét karikák. Mindig is voltak karikáim. Nem cigizk, nem kávézom és alkoholt is nagyon ritkán fogasztok. Szerintem ez a genetikailag van nálam. Tudtok ajánlani valami bevált módszert hogy megszabaduljak vagy legalább kevésbé feltűnővé tegyem a karikákat?

Előre is köszönöm! :)

22/F



2017. okt. 15. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ha mindig is voltak sotet karikaid, akkor ez genetika, nem tudsz vele mit kezdeni korrektoron kivul. Es mielott nekem esne valaki: fiuk is szoktak sminkelni, csak nem viszik tulzasba. Haverom pattanasos es alapozo, korrektorozza magat, es bejon egy csomo lanynak, nem tartjak bzinak.

Szoval szerintem probald ki te is, hidd el nem gaz, ezek csak a szepseghibak elfedesere vannak. Persze ezt se vidd tulzasba, ugy oszlasd el hogy termeszetes hatast keltsen...

2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy hideg tejes borogatástól elmúlik. Nekem személy szerint nem vált be, de szerintem megéri kipróbálni, gondolom van otthon pár csepp tej meg egy vattakorong.
2017. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a bőrőd tónusával megegyező színű alapozót vagy korrektort javasolnék, amit csak a szemkornyékeden használsz.
2017. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!