Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy újra fehér...

Mit tegyek hogy újra fehér legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Nyáron pontosabban júliusban másodfokú égési sérülést szenvedtem a napon. Most ugye már be van gyógyulva viszont foltos maradt... barna meg fehér pöttyök és kisebb-nagyobb foltok. Voltam szoláriumban de nem segített mert a foltok nem barnultak semmit. Decemberben pedig szalagavató és nagyon félek a bőröm látványa miatt... Mit tegyek hogy ez a barnaság lejöjjön valahogy? Menjek bőrgyógyászhoz? Bőrcsiszolás? S.O.S.

17 éves lány vagyok


2017. okt. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni, a bőr nem felejt! Esetleg bőrgyógyásznak mutasd meg!
2017. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úristen örökre ilyen maradok? Hogy fogok kinézni szalagavató ruhába?
2017. okt. 15. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az arcom ég le minden egyes alkalommal, hiába kenek rá 50+ babanaptejet, akármit, ilyen a bőröm. Pedig nem is vagyok hófehér. Egyszer hólyagosra égett, azután maradtak rajta ilyen apró, barna foltok, olyanok, fogalmam sincs, mi a rendes nevük. Még mindig megvannak, pedig ez 12 éves korom körül volt, most 17 vagyok. Szerintem ott fog maradni, nem hiszem, hogy tudsz vele tenni bármit is. Annyira nem feltűnőek, legalábbis rajtam.

Nem lehet, hogy csak szerinted ilyen rossz a látvány? Talán másoknak fel sem tűnik. Szerintem próbálj meg nem stresszelni ezen, hidd el, a szalagavatódon arra fognak figyelni milyen szép vagy, nem a foltokra. 🙂 Esetleg ha a hátadon, válladon van, kiengedheted a hajad, és az is takarja valamennyire.

2017. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell keseritselek, az csak csunyabb lesz az evek alatt. A bor nem felejt. Egyre tobb folt fog kijonni rajtad. Borcsiszolas halvanyithat rajta valamennyit, de eltunni nem fog.
2017. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szoláriumba menni ilyen bőrrel elég nagy hülyeség volt. Bőrgyógyászt kérdezz meg, de szerintem semmilyen kezeléssel nem lehet ezt eltűntetni, max halványítani. De a szolit, meg a napozást is ezentúl lehetőleg messzire kerüld el.
2017. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra a napra testalapozót használsz, ezt előtte elpróbálod egy kozmetikussal.

Úgy tudom, a citromlé fehéríti a bőrt. De hogy a foltos bőrrel mi lesz?


Ezt találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=0RO60L5dleU

2017. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!