Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell ahhoz tennem, hogy a...

Mit kell ahhoz tennem, hogy a lehető legtökéletesebb legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök ezzel és elegem van. Mit egyek, mit ne egyek? Mit tegyek annak érdekében, hogy szép legyen a bőröm?

Az arcom egy része normál, máshol zsíros az arcbőröm. Az orromon sok a miteszer, tágabbak a pórusaim. Ráadásul a bőröm eléggé fehér, szóval látványosak az eltérések. Pattanásokkal is küzdök. rengeteg terméket kipróbáltam, otthoni praktikád, gyógyszert, bőrgyógyászt, de egyik sem hozott nagy eredményt, pláne nem végleges, hosszan tartót.

Le akaok ezzel számolni végleg.



2016. nov. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

1. minimum 2 liter folyadék minden nap

2. egészséges életmód

3. minden sz..r kaja és ital mellőzése

4. rendszeres testmozgás

5. nekem pattanásokra bevált a kamillateás borogatás, ez leszárította, plusz a neogranormon kenőcs is jótékony hatással volt a bőrömre ilyenkor

6. ha van nap, akkor napoztasd

7. a kozmetikumokat felejtsd el, ne kenj az arcodra alapozót és púdert, mert azok eltömítik a pórusokat és a pattanásokat, így soha nem fognak meggyógyulni

8. ha ki akarod nyomkodni az arcod, előtte gőzölögtesd és arctisztítás után valami tonikkal, vagy arclemosóval fertőtlenítsd le

9. szoktam csak úgy natúrban gőzölögtetni az arcomat, utána hideg vízzel lemosom, így számomra felfrissül a bőröm

10. arcomat nem kenem krémekkel

2016. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem, az első csak trollkodik, de nem. Na mindegy.


Kérdező, mit csinálsz most? Miket használsz?


Az igazság az, hogy ki kell kísérletezni. A testvérem magától jött rá, hogy a tejtermékektől rossz a bőre. Én meg ehetem zsákszámra a csipszet, olajos magvakat, semmi bajom.


Fényvédő, arctípusodnak megfelelő bőrápolás. Sminkelhetsz is. Ha van egy árkategória, amiben gondolkozol, jobban tudok segíteni.

2016. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

#2


Saját tapasztalatot írtam le! Attól, hogy a te agyi kapacitásod képtelen ezt feldolgozni arról én nem tehetek!

2016. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mar valahova leírtam, szoval kimásolom:

Eloszor is, fogyassz kevesebb tejterméket es kerüld a zsíros ételeket, olajos magvakat, csokit, etc. (En vegan vagyok, szoval eleg sok szemet kaja kiesik igy:D)Másodszor, napi 3liter viz minimum! Leirom az en arcápolási rutinom, nekem ez igy nagyon bevált!

Reggel: ében (fekete) manna szappan, atmosom vele az arcom langyos vízzel -Dm-Ben lehet kapni, 1500ft korul van. Nem sminkelek, tehát ennyi reggel. Neha meg arckrem, azt az estinel írom majd.

Este: fekete szappan szinten langyos vizzel, óvatosan szárazra törlöm. Minden masnap hasznalok arcpakolast(ha van itthon:D) ket fajta vált be: Lush BB seaweed, illetve Lush mask of magnaminty. 2-3ezer korul van egy tegely. Ezutan jöhet az arckrem: La roche posay effaclar H -gyógyszertárban kapható, 4500korul van a 40ml-es kiszerelés, ha jol emlekszem! Majd bekenem a pattanasosodasra hajlamos területeket Tetran kenoccsel, ezt szinten a gyógyszertárban tudod beszerezni, de sajnos nem emlekszem az árára. Majd, ha van pattanásom, akkor arra a naturland pasta zinci oxydati salicylata krémet, vagy ritkán a Lush grass lightning pattanás eltávolítójat kenem.

Soha nem nyomom ki a pattanast. Nem fogyasztok egyaltalan tejterméket, csokit(ritkán 70%os etcsoki), chipset es olajos dolgokat is ritkán, napi 3-4l vizet iszom es nagyon szep a borom. Mondjuk sosem volt nagyon problémás, de mikor sminkeltem, mindig volt 7-8pattanasom legalabb. Mostmár csak ritkán van 1-2. Remelem tudtam segiteni💕

2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!