Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős Pattanásos bőrből Lehetse...

Erős Pattanásos bőrből Lehetseges szep, alapozó nelkul is vállalható bőr? Vagy ez ámítás?

Figyelt kérdés

30 eves nő vagyok, 14 eves korom óta nem szűnő pattanásos bőrrel kínlódom.

Tul vagyok harom eve egy het hónapos Roaccutan kúrán is, nalam az se hozott eredményt.

Tele vagyok feher mitesszerekkel, amik naponta durván begyulladnak! Aztan amint egy-ketto elmúlik, jon a következő ... elmomdhatatlan mennyire megvisel es a parkapcsolataimban is érződik az allando önértékelési probléma emiatt.


Van itt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, lehetséges még szep bőrrel léteznem?:( Ezek ha elmúlnak egyszer, akkor számíthatok szep bőrre?



2017. okt. 18. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem kesei a válasz.Utolsó:) próbáltam azt is,es az sem vált be, meg nem stresszelek. Most voltam megint bőrgyógyásznal, azt momdta fogadjam el, ilyen a borom, nincs mit tenni,ha ennyi küldő-belső gyógymód nem segített eddig. Nehezen,de ugy latszik ezzel együtt kell élnem mar!
2018. febr. 14. 07:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy az isotretinoin-kúra (Roaccutan, Sotret, Inerta, stb.) hatásos legyen, minimum(!) a testsúlyod 120-szorosát kell bevenned mg-ban. Tehát, ha pl. 55 kg vagy, akkor 120*50=6000 mg, te ennek kb. a felét vetted be, valószínűleg ezért nem használt. Súlyosabb esetekben simán szoktak 150-szeres dózist is javasolni.
2018. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Koszonom,hogy ezt megírtad! Voltam borgyogyasznal újra es Roa-t javasolta, napi 40mg-ot. (63 kilomhoz)


Majd szeptemberben kezdem el, addig varok az eros napsugarzas miatt. Most mar remelem ezzel sikerul vegleg leszamolni a comedokkal es pattanasokkal, mert oszinten, nagyon megvisel!!

2018. jún. 10. 13:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Vérképet nézik rendszeresen? Infektológus/endokrinológus látott? Érdemes lenne végigmenni egy rendes szakorvosi kivizsgáláson (13-15 szakorvos, egy év kb. TB-vel) mert ez így ködszurkálás. Mo-n a bőrgyógyászok a leggyengébbek tapasztalatom szerint. Hogy mindez menjen, egy nagyon rendes, támogató, nem mindenre legyintő háziorvos kell, aki elküld mindenhova.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Gasztroenterológia is sokat segíthet.
2021. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Koszonom

Utolso,hogy irtal, es a tanacsodat is!!


Az elmúlt harom évben sokat javult. Elfogadtam egy újabb Roaccutan kurat. Kiderült,hogy az egyik hozzászóló jo utan van, es valoban az elso bőrgyógyász rossz mennyiséget állított be. Legszívesebben felkerestem volna es megkerdojeleztem volna,hogy ilyen tudással hogy praktizál? Főleg, hogy ez a gyogyszer nem játékszer, brutál eros készítmény!!


Vegul a gyulladt pattanasokat megszüntette. Sima arcborom lett vegre!!!! Igaz, a feher miteszerek nem tűntek el végleg, az államon es az all ket oldalán megfigyelhetőek, de közel se olyan sűrűn, mint elotte.

Valamint egy-ket heg maradt az arcomon,de azok különböző fényszögben látszanak csak.


Vegul ket eve voltam magánúton kivizsgalason, mert a teljes labor nem mutatott ki semmit! Nőgyógyászati problémám van, Pco.:/


Plusz, megfigyeltem a roa kúra utan ,ha zsirosat vagy tul sokat eszek, kijönnek pattanasok. Ezek a kinyomhatatlan, megpuffadt piros gobok. 3-4nap alatt eltunnek.

2021. jan. 22. 14:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.
2021. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!