Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajdúsítás és növesztés tippek?

Hajdúsítás és növesztés tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én hajammal sosem voltam megelegedve.... Amikor megyek az utcán mindig látom a dús hosszú hajú lányokat... Nagyon szeretném ha nekem legalább fele annyira sikerülne dúsulnia és nőnie.... Vékony szálú, picivel váll alattig erő, ritkás hajam van....... Tudtok olyan módszert amellyel természetesen és nem ilyen kenceficékkel lehetne dúsítani es növeszteni a hajam???? Valamilyen házi megoldás vagy valami ilyesmi.... A válaszokat előre is köszönöm! ❤️

2017. okt. 19. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Házi megoldást nem tudok, de nekem az Alpecin sampontól egészen megerősödött az addig erőtlen hajam.
2017. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!