Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolási segítség?

Hajápolási segítség?

Figyelt kérdés

A sok festéstől 20 cm-t letörött a hajam, levágattam, azóta nem használok festékek, hajvasalót, semmit.

Viszont a hajam még így is rossz állapotban van, mindenképp szeretnék rá balzsamot/olajokat használni. Töredezett hajra keresnék jó termékeket, amik nektek beváltak. Melyiket ajánlanátok ami tényleg segít a hajvégeken meg az egész hajon is?


2017. okt. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen termék. A töredezett hajat nem lehet már rendbe hozni. Csak úgy, ha levágatod, és onnantól kezdve odafigyelsz az ápolására.

Göndör vagy egyenes a hajad?

2017. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jobb festek nem tud neki artani szerintem. Nekem meg javitott is az allapotan. Proteines dolgok vitamin esetleg? Ja es amikor tudod keruld a szaritast.
2017. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak az olló segít, de valamivel ápolni kell a hajamat! Az írjon aki tud ajánlani terméleket amik beváltak neki!
2017. okt. 21. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én most ezt használom:


[link]


3 nap után is olyan puha a hajam, mint amikor fodrásztól jössz. :)

Kinek olcsó, kinek drága, nekem megér ennyit a puhaság. Samponnak Head&Shoulders Reapir and care-t használok, nagyon passzolnak.

Mindezek mellett minden nap vasalom a hajam, de nem töredezik.

2017. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Természetes olajokat javasolnám ricinus + argán vagy jojoba , esetleg kókusz, oliva. Mellette valami jobb minőségű balzsam, inkább fodrásztól vásárolj de olyat, amiben lehetőleg nincs alkohol, ami szárít(mert nem mindegyik szárít, és SLS, krémmánián ezeket remekül kiírja az összetevőknél.) Emellett ami még fontosabb, hogy belsőleg is tedd magad helyre egészséges étkezés, haj vitamin, olyan ételek, amik kedvezően hatnak a haj növekedésére. A ricinusból pedig a hajhagymáisra is tegyél, éjszakára hagyd rajta. Teked be folpack-al rá egy meleg sapka és reggel szokásosan moss hajat. Ezt kb 2 hetente ismételd. Samponból se használ SLS-t tartalmazóakat, erre a legolcsóbb alternatívák a baba samponok. Nekem ettől a rutintól sokat nőtt a hajam és javult a szerkezete. Persze a már törötteket megmenteni nem lehet, de a jövőbeli kis hajakat fel tudod erősíteni. Sok sikert.
2017. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és azt kihagytam, lehetőleg ne hajszárítózz (ha mégis, használj hővédő sprayt) és a hajadat mikor becsavarod tőrcsibe ne dörzsöld meg dörgöld erősen, csak ittasd fel a vizet , de ne erősen, megsérül a haj. És vizesen fésülni TILOS. Ilyenkor a legsérülékenyebb a haj.
2017. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!