Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudok leállni a...

Miért nem tudok leállni a hajfestésről?

Figyelt kérdés

Tavaly december és idén júniusig havonta festettem hajam. Mindig más színre. Mostanra sikerült elérnem hogy 2-3 havonta fessem. Legutóbbi két alaklommal színezőt használtam. Szeretnék visszatérni az eredeti hajszínemre mert tudom hogy ez nem egészséges és sokan mondták már hogy az összes hajuk kihullott a festéstől. Egyszerűen nem tudok leállni mert szeretem festeni/színezni a hajam.

Tudnátok segíteni hogy hogyan szokjak le erről a rossz szokásomról? Válaszokat előre köszönöm.



2017. okt. 21. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted,nem muszáj abbahagyni,más nők is azért festik a hajukat mert szeretik,szeretik a változatos külsőt. Csak ésszel csináld,odafigyeléssel,óvatosságal,és várd meg azt a pár hónapot festések között. Vágass belőle,ápold,hozd helyre,ha annyira rossz állapotban van,és máskor óvatosan fesd.
2017. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!