Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Történt már valamilyen baleset...

Történt már valamilyen baleset a hajatokkal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 6-7-8 (nemtudom pontosan) éves voltam unokatesóm ragasztóval játszott (ilyen tubusos fehér folyékony volt) és gondolta kipróbálja a hajamon hogy hogy ragad. Szerencsére hosszú hajam volt és a ragasztós részt levágattuk. Azóta kerülöm az unokatesóm
2017. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb 10 éves lehettem és meggyulladt, amikor el akartam fújni a gyertyákat a szülinapi tortámon. Szerencsére csak egy kis tincs égett meg,de az irtó büdös volt.
2017. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Feketéről szőkítettem... Otthon... Egyedül, 15 évesen... Ne mondjam hogy hány cm-t kellett levágni.:)
2017. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem velem, hanem öcsémmel. Még kiskorában nekiállt játszani egy elég nagy darab rágóval, és beleragadt a hajába, szemöldökébe, szempillájába. :D A hajából ki kellett vágni egy kis darabot.
2017. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám balesetnek, mert nem volt olyan vészes. 10-11 éves lehettem, amikor a homlokom felett lévő babahajakat levágtam kisollóval, mert idegesítettek.

Végeredmény: tök tüsik lettek, és elég hülyén is nézett ki közelről.

De közel sem olyan durva, mint ha mondjuk megégettem volna, vagy valami hülye színűre festettem volna be. :D

2017. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem beleragadt az inteligens gyurma...
2017. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát akkor még se volt annyira intelligens..:D Forradalmi találmány lenne a fodrászmassza, belenyomsz egy gyurmát a hajadra, megnyomsz rajta egy gombot, beállítod milyen fazonra akarod, hogy levágja a hajad, és végigmegy rajta.
2017. okt. 21. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem volt olyan, hogy alsóban hátralógott a hajam a mögöttem levő padra és beleakadt a toll. Aztán mindenki kereste, a tanár nem engedett senkit haza. Én meg már fél óra keresés után vettem észre, hogy ott van... Bedugtam a szekrény alá, mert szégyenlettem...

Utólag hülye voltam, mert nem mondtam meg az igazat, hogy baleset volt. Lehet azt hitték loptam, nem tudom. Régen volt.

2017. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fel van nyírva oldalt a hajam. Amikor először próbáltam hajvágóval magamnak vágni rajta pár mm-t, fogalmam sem volt a beállításokról, meg hogy hány mm-re állítsam, ezért neki mentem 1-essel. A vége az lett, hogy egy kis kopasz folt lett a fejemen, én meg szomorúan mentem be a barátomhoz a szobába. Ő kinevetett, de megcsinálta nekem egy "direkt ottlévő" háromszöggé. :)
2017. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még nyár elején egy kisebb házibuliban voltam, ahol ugye az alkohol is előkerült. :D Valamikor amikor épp legjobban éreztük magunkat, észrevettem, hogy egy óriási csomó van a hajamban, hátul, az alsó rétegnél vagy hogy mondjam. Na, el is kezdtük kifésülni barátnőmmel, de 10 masodperc múlva meguntam, mert akkor úgy láttam esélytelen volt (amúgy nem volt az :D), úgyhogy simán levágtam :Ddd Másnap kissebb sokkot kaptam, mikor rájöttem, hogy bizony nem 5 centit vagtam le, hanem kb annyi maradt a fejemen:DD
2017. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!